Finále Ligy mistrů: Vsadíte na jistotu, nebo vysoký výdělek?


Bayern Mnichov a Borussia Dortmund představují ve finále Champions League pro sázkaře dvě odlišné strategie. Na kterou vsadit?

Borussia Dortmund - Bayern Mnichov, sobota 20:45

Kurzy: 4,65 - 3,80 - 1,78

Bayern Mnichov je pravděpodobně nejlepším fotbalovým klubem současnosti a večer by to měl v nejdůležitějším zápase roku potvrdit. Kurz 1,78 je na jeho sílu výborný a mělo by se vyplatit vsadit i větší částku.

Pokud je však v Evropě někdo, kdo se může porazit jakýkoliv klub, je to běhavý Dortmund. Jeho smrtící protiútoky vyřadily z Ligy mistrů Manchester City i Real Madrid, oba bohaté velkokluby se přitom pakovaly naprosto zaslouženě. Na letošní Bayern ale neumí ani on, ve čtyřech zápasech ani jednou nevyhrál, uhrál dvě remízy.

Kdo se nemůže rozhodnout, na koho vsadit, nemusí zoufat. Na to, že ofenzivně laděné celky dají dohromady čtyři nebo více branek, si můžete vsadit v kurzu 2,75, pět nebo více dokonce za 5,25.

Pokud otevře skóre výjimečný střelec Robert Lewandowski, dostanete 6,5násobek svého vkladu, za Thomase Müllera sedminásobek. A třeba na dva góly Marca Reuse sázejte v kurzu 25:1.

Pro milovníky dlouhých zápasů pak naši bookmakeři připravili kurz 7,5:1 na to, že utkání rozhodnou až pokutové kopy.