Jablonec s Libercem chtějí navázat na úterní úspěchy Sparty s Plzní, podaří se jim to?


Jako první vstupuje do boje o Evropskou ligu Jablonec, ve středu se už od 18 hodin v rámci třetího předkola Evropské ligy představí doma proti silné Kodani. V celé sérii favoritem není. Liberec se ve čtvrtečním utkání doma postaví izraelskému celku Kyrjat Šmona. Podívejme se společně na několik zajímavých tipů na oba zápasy českých týmů.

PŘEČTĚTE SI VÍCE:

I přátelské utkání může být zrušeno kvůli řádění fanoušků [VIDEO]

10. Favoritem na celkový postup je dánská Kodaň, která má zkušenosti také z Ligy mistrů. Dnes na domácí půdě jsou ale nižší kurzy na Jablonec a parta trenéra Šilhavého chce ukázat, že letní posílení kádru nebylo do větru. Kurz na vítězství Jablonce je 2.20.

9. Kodaň byla v nedávné minulosti úspěšná také v Lize mistrů a před třemi roky vypadla v předkole Ligy mistrů s jiným českým týmem, Viktorií Plzeň. Nedobré vzpomínky na české území by ji mohly alespoň trochu vyvést z míry, v kádru je stále několik hráčů ze zmiňovaných zápasů proti Plzni. Kurz 2.28 je na to, že domácí vstřelí v zápase více než 1,5 gólů.

8. Kodaň je ostříleným celkem a do Jablonce si jede minimálně pro remízový výsledek, který by ji zajišťoval skvělou pozici do odvety. Na remízu je vypsán kurz 3.30.

7. Očekává se vyrovnaný a opatrný zápas, ale oba celky už v přípravě naznačily, že se budou letos ubírat ofenzivnějším směrem. 2.08 je na to, že v zápase celkově padne více než 2,5 gólů.

6. Mezi riskantní, ale zároveň atraktivní sázkové příležitosti vždy patří přesný výsledek. Mezi ty nejpravděpodobnější určitě patří 2:1 pro Jablonec se skvělým kurzem 24.00.

Tweet: Tréninkové bago v podání Jablonce

5. Liberec je v trochu rozdílné situaci. První ligové kolo také zvládl, v atraktivním zápase na góly zvítězil doma nad Mladou Boleslaví 4:2 a určitě chce do základní fáze Evropské ligy postoupit a navázat tak na dva roky starý úspěch. Čtyři vstřelené branky by byly tentokrát skvělým počinem, ale na domácí půdě je prioritou také neinkasovat. Kurz 2.90 je na to, že Liberec zvítězí s čistým kontem.

4. 1.85 je vypsaný kurz na vítězství domácího Slovanu, který je ve dvojzápase favoritem. Odveze si do Izraele tolik potřebnou výhru?

3. Liberec má určitě výhodu v rozehranosti. Izraelská liga nezačala a Šmona se bude soustředit zejména na defenzivní činnost. Liberec v prvním kole ukázal, že se chce vyznačovat ofenzivním pojetím hry, vstřelí v utkání proti izraelskému soupeři více než 1,5 gólů? - 2.00

2. V případě přesného výsledku je nejnižší kurz na bezbrankovou variantu. My věříme rozehranějšímu Liberci a tipneme výsledek 2:0 - 10.50.

1. Šmona v přípravě vyhrála se dvěma izraelskými kluby a v zápasech vstřelila celkem osm branek. To naznačuje, že směrem dopředu bude izraelský tým nepříjemným soupeřem. Kurz 1.96 je na to, že v zápase vstřelí oba týmy gól.

Program Evropské ligy:

Středa 18:00: FK Jablonec - FC Kodaň

Čtvrtek 19:00: Slovan Liberec - Kirjat Šmona