Kdo se letos stane nejlepším střelcem Ligy mistrů?


Už zítra je na programu třetí kolo skupinové fáze letošního ročníku Ligy mistrů a můžeme pomalu začít analyzovat, kdo má letos největší šanci stát se nejlepším střelcem soutěže.

V loňské sezóně se stal největším kanonýrem Cristiano Ronaldo s dvanácti zásahy a také letos má zatím našlápnuto nejlépe, protože po dvou kolech má na svém kontě neuvěřitelných pět gólů. 

V té předloňské to byl pro změnu Lionel Messi se čtrnácti zásahy a také on pochopitelně patří mezi největší favority také letos. Společně s nimi mezi favority patří také Zlatan Ibrahimovič z PSG a loňský druhý nejlepší střelec Robert Lewandowski.

Cristiano Ronaldo je však s kurzem 1.90 hlavním favoritem a letos se třikrát prosadil do sítě Galatasaraye Istanbul a dvakrát do sítě Kodaně. Na druhém místě jsou v současné době Lionel Messi a Konstantinos Mitroglou z Olympiakosu se třemi zásahy.

Je vysoce pravděpodobné, že Ronaldo se letos znovu dostane na dvouciferné číslo, obzvláště po tak povedeném startu, který neměl ani v loňské sezóně. Lionel Messi si také připsal hattrick v úvodním zápase proti Ajaxu.

Ve druhém duelu proti Celticu však argentinský fotbalista nenastoupil, protože laboroval se zraněním. O víkendu proti Osasuně už však nastoupil a nyní proti AC Milán by se měl také na hřišti ukázat.

Na vítězství Lionela Messiho je vypsán kurz 3.50. Za ním už je veliká mezera a na třetího Roberta Lewandowskiho je to rovných 20.00. Za ním jsou Zlatan Ibrahimovič a Robin van Persie, oba s kurzem 25.00.

Právě v posledních sezónách je konkurence v boji o nejlepšího střelce velmi obrovská a to zejména díky Lionelu Messim a Cristianu Ronaldovi. Oba dva také brzy budou útočit na nejlepšího střelce Ligy mistrů v její historii, Španěla Raúla.

Letos se rozhodně vyplatí zariskovat a zkusit vsadit na Zlatana Ibrahimoviče. Ten v úvodu sezóny předvádí za PSG skvělé výkony. V Lize mistrů se zatím trefil dvakrát, ale je jasné, že jeho gólový účet půjde hodně rychle nahoru a PSG hraje zápas od zápasu lépe. Zkuste si tipnout také vy, kdo se letos stane tím nejlepším kanonýrem.

Nejlepší střelci Ligy mistrů 2013/2014:

Cristiano Ronaldo - 1.90

Lionel Messi - 3.50

Robert Lewandowski - 20.00

Zlatan Ibrahimovič - 25.00

Robin van Persie - 25.00

Karim Benzema - 35.00

Konstantinos Mitroglou - 35.00

Další zde...