Liga mistrů: Dortmund chce potvrdit postupDnešním večerem se uzavře osmifinálová fáze vyřazovacích bojů Ligy mistrů. Proti sobě se postaví Manchester United a Olympiacos Pireus a také Borrusia Dortmund proti Zenitu Petrohrad.

Borrusia Dortmund - Zenit Petrohrad 1,33 x 5,50 x 9,50

Zatímco před Manchesterem stojí těžká práce v podobě otáčení nepříznivého výsledku 2:0 z horké řecké půdy, Dortmund si z Ruska přivezl luxusní vítězství 4:2. V odvetě na svém hřišti tak může být relativně v klidu, přesto však nemůže nic podcenit. Při obrovské ztrátě na vedoucí Bayern je pro Borrusii ligový titul prakticky ztracen a může se tak soustředit výhradně na Ligu mistrů. V té má navíc od loňska na co navazovat, když se probojovala až do finále.

Dortmund pak bude mít situaci o to jednodušší, že Zenit zdaleka není v ideální formě. Z posledních deseti utkání vyhrál jediné a to se také podepsalo pod výměnu trenéra. Přestože je tak favorit na postup jasný, Zenit se bude chtít porvat aspoň o dílčí úspěch a nebude mít co ztratit. Dortmund navíc nemá v povaze vypouštět zápasy a proto se čeká otevřený a ofenzivní fotbal a tudíž i více branek – možnost „více 3,5“ s kurzem 2,18. Dá se očekávat i vyšší vítězství domácích – handicap 0:1 s kurzem 1,83.

Na utkání Manchester United – Oympiacos Pireus si můžete vsadit ZDE.