Liga mistrů: Juventus na svém stadionu Real, Plzeň se opět postaví Bayernu

Šlágrem úterních zápasů čtvrtého kola Ligy mistrů bude bez větších diskusí utkání Juventusu s Realem. Viktoria Plzeň se opět postaví proti Guardiolově mašině z Mnichova.

Juventus Turín vs Real Madrid (2,45 - 3,65 - 2,80)

Dva tradiční evropské kluby svedou boj o velmi důležité body. Především pro domácí Juventus je tohle utkání životně důležité. Svěřenci trenéra Conteho totiž ve třech předešlých utkáních Ligy mistrů dokázali uhrát pouze dva body a to je velmi málo.

Real je na tom při pohledu na tabulku opravdu mnohem lépe, jelikož neztratil zatím ani bod a skóre 12:2 svědčí, že se v pohárové soutěži Ronaldovi a spol. hraje opravdu dobře. Právě portugalský křídelník měl před dvěma týdny v prvním vzájemném souboji lví podíl na vítězství 2:1, když sám dal dvě branky. I proto si také v tomto utkání můžete vsadit na Ronaldův gólový úspěch:

Domácí se budou snažit od začátku utkání hrát především poctivě dozadu a nepouštět svého soupeře do rychlých brejků. Dá se tedy očekávat opatrný úvod utkání, který by mohl nahrávat sázce na remízu v prvním poločase (kurz: 2,25).

Dá se tedy přepokládat, že poctivě bránit bude především Juventus, ale při ofenzivní síle Realu si jen těžko dokážeme představit, že by Ancelottiho družina nedokázala skórovat. V kurzu 1,50 si tak můžete vsadit, že oba týmy vstřelí gól.

Předpokládané sestavy:

Juventus: Buffon - Caceres, Barzagli, Bonucci, Ogbonna - Vidal, Pirlo, Pogba - Marchisio, Llorente, Tévez

Real: Casillas - Arbeloa, Varane, Ramos, Marcelo - Modrić, Alonso, Khedira - Bale, Benzema, Ronaldo

Viktoria Plzeň vs Bayern Mnichov (17,00 - 7,25 - 1,14)

Další fotbalový svátek pro západočeský klub. Před dvěma týdny to v Mnichově svěřencům Pavla Vrby moc nevyšlo a pět inkasovaných branek na své straně nechce Viktorka znovu vidět. Ostatně na výsledek 0:5 je stále ještě vypsán hezký kurz 15,00.

Domácí by chtěli jistě navázat na celkem povedený výkon z první půle proti Manchesteru City. Navíc by určitě před vlastními fanoušky chtěli minimálně jednou skórovat. Na plzeňský gól si můžete vsadit v kurzu 1,94.

Překvapit a ukořistit nějaký ten bod, to  je jistě velké přání fotbalistů, realizačního týmu i fanoušků Viktorky. Úřadující český mistr by totiž nerad v pohárové Evropě končil už na podzim. Pokud věříte v neprohru Plzně, máte na tuto sázku vypsán doslova lákavý kurs 6,25.

Bayern však do Česka rozhodně nejede na výlet. Bavorský velkoklub má na svém kontě sice již devět získaných bodů, ale případné vítězství proti Plzni mu zaručí definitivně jistotu, po které tak touží.

Kromě holandského křídelníka Robbena a již delší dobu zraněného Thiaga si trenér Guardiola přivezl na toto utkání prakticky nejlepší možný tým. Bayern nebude na nic čekat a od první minuty se bude snažit dostat Plzeň pod tlak, aby co nejrychleji vstřelil gól a měl utkání pod kontrolou.

I proto Vám Unibet nabízí hned několik možností, jak zpeněžit důvěru v bavorský celek:

Plzeň: Kozáčik - Rajtoral, Procházka, Čišovský, Hubník - Horváth, Hořava - Petržela, Kolář, Ďuriš - Tecl

Bayern :Neuer - Lahm, Boateng, Dante, Alaba - Martínez - Müller, Schweinsteiger, Götze, Ribéry - Mandžukič