Liga mistrů: Manchester City se pokusí o senzaciPořádně těžký úkol dnes večer čeká na fotbalisty Manchesteru City, kteří se v odvetě osmifinále Ligy mistrů s Barcelonou pokusí o zázrak v podobě smazání dvougólového manka z prvního utkání.


FC Barcelona X Manchester City  1,55 - 4,60 - 5,60

Barcelona totiž v úvodním utkání dokázala na anglické půdě vyhrát přesvědčivě 2:0 a Manchester City tak musí v dnešní odvetě pořádně zabrat. Pokud chce pomýšlet na postup, musí útočit a otevřít hru, což by pak mohla být voda na mlýn domácí Barceloně.

Výrazné střelecké představení se však pravděpodobně konat nebude. Oba týmy se ve svých domácích soutěžích sice mohou pyšnit druhým nejlepším útokem, avšak na druhou stranu shodně i druhou nejlepší obranou. Barcelona navíc nemá výrazný důvod bezhlavě útočit, a proto se jeví jako zajímavá příležitost „méně 2,5“ s kurzem 2,50.

Barcelona má doma dlouhodobě velmi dobrou bilanci, ale o tom, že na svém hřišti dokáže ztratit body, by mohl vyprávět například Bayern Mnichov, který Katalánce v minulém ročníku na jejich hřišti potupil výsledkem 3:0. Manchester City se dnes navíc v žádném případě nevzdá bez boje, a proto se dá očekávat vyrovnaný zápas. (Kurz na remízu 4,60)

Nabídka dalších zápasů Ligy mistrů ZDE