Liga mistrů: Olympiakos FC - Manchester UnitedManchester United dnes čeká náročné utkání na horké řecké půdě proti nevyzpytatelnému Olympiakosu Piraeus. Dokáže zapomenout na kolísavé výkony z domácí soutěže?

Olympiakos Pireus X Manchester United  3,60 - 3,30 - 2,18

Slavná Liga mistrů má dnes na pořadu předposlední várku osmifinálových bojů a papírové favority v nich nečeká vůbec snadný úkol. Kromě souboje Manchesteru United s Olympiakosem nabízí dnešní program také zajímavé utkání v Petrohradě, kde se domácí Zenit utká s Borrusií Dortmund. Podle papírových předpokladů jsou favorité jasní, avšak ani jeden z dvojice Manchester - Dortmund se v poslední době nenachází v kdovíjak skvělé formě, proto by nebylo velkým překvapením jejich zaváhání.

United i přes výhru nad nováčkem z Crystal Palace ve víkendovém kole anglické ligy stále zažívají bídnou sezonu a jejich současné šesté místo v tabulce jejich fanoušky jistě netěší. Jednou z mála dobrých zpráv je návrat nejlepšího střelce Robina van Persieho do základní sestavy a také do střelecké formy.

Olympiakos je suverénem řecké ligy. Ještě nepoznal hořkost porážky a skóre 78:9 hovoří za vše. Domácím však bude citelně chybět kanonýr Konstantin Mitroglu, který v lednu za 15 milionů eur přestoupil do anglického Fulhamu.

Olympiakos je tradičním účastníkem Ligy mistrů, ve které už dvakrát postoupil ze skupiny a v posledních dvou letech skončil třetí a zajistil si tak pokračování v Evropské lize.

Tip: oba týmy budou skórovat - 1,94