Liga mistrů: Schalke 04 - Real MadridMěsta Istanbul a Gelsenkirchen dnes budou svědky zakončení prvního kola osmifinálových utkání Ligy mistrů. Turecký Galatasaray hostí Chelsea a německé Schalke na svém stadionu přivítá Real Madrid.


Schalke 04 x Real Madrid 7,00 - 4,70 - 1,46

Real Madrid vstupuje do dvojzápasu s Schalke jako jasný favorit. Pojedenácté za sebou postoupil do vyřazovacích bojů a v letošní sezoně má navíc parádní formu. Tento víkend se osamostatnil v čele španělské ligy a i základní skupinou Ligy mistrů prošel jako nůž máslem, když ztratil pouhé dva body za remízu na Juventusu a v šesti zápasech nastřílel 20 branek, nejvíce ze všech týmů.

Schalke sice zdaleka není pohárovým nováčkem a patří již několik let k pravidelným účastníkům, avšak útočné super síle Realu Madrid bude odolávat velmi těžko. Vždyť Real má v této sezoně v kolonce vstřelených branek obdivuhodné číslo 104. A jen obávané útočné trio Ronaldo, Benzema, Bale se dohromady podepsalo pod 64 z nich!

Real má navíc o motivaci postaráno. V loňské sezoně Ligy mistrů byl totiž v semifinále vyřazen Borrusií Dortmund a má tak německým týmům co oplácet. Fotbaloví diváci a především obrana Schalke se má dnes večer na co těšit.