Liga mistrů: Tutovka na Bayern a Porto ve výborném kurzu


Bayern Mnichov - Arsenal FC, 20:45

Kurzy: 1,40 - 4,80 - 7,70

"Kdo nevěří, ať na stadion ani nechodí," řekl před odvetou osmifinále barcelonský Piqué, jehož mužstvo - stejně jako Arsenal - stálo před dvoubrankovým mankem. Postoupilo. Jenže zatímco Barca hrála doma a je jedním z nejlepších týmů světa, Arsenal je v dlouhodobé krizi a za špičkou Evropy pokulhává.

V Allianz Areně musí dát minimálně tři branky, což se v letošní sezoně nikdy nikomu nepodařilo. Skvěle bránící celek v zadu s prvotřídním brankářem Neuerem dostal na vlastním stadionu jen jedinkrát dvě branky, nejčastěji končí zápasy s nulou.

Manažer Wenger stojí před těžkým úkolem zvolit taktiku na takřka beznadějný zápas, každopádně musí myslet hlavně na ofenzivu. A to je proti Bavořanům skoro sebevražda, vždyť v Londýně bylo jasně vidět, jak velká kvalitativní propast mezi oběma mužstvy zeje. Arsenal nepostoupí, prohraje a pranic mu nepomůže, že Bayern bude hrát bez dispečera Schweinsteigera i klíčového křídla Ribéryho.

Málaga - FC Porto, 20:45

Kurzy: 2,65 - 3,25 - 2,65

Mnohem otevřenější duel nabízí pyrenejský souboj Málagy s Portem. První utkání nabídlo opatrný fotbal, kde dominovaly obrany, jediný gól Moutinha padl z ofsajdu. A právě ten udává ráz celé odvetě.

Nejtěsnější domácí vítězství je považováno za velký úspěch, Porto se nemusí nikam tlačit a může sázet na protiútoky, k čemuž má výborně poskládané mužstvo. Portugalský celek, který v posledních letech hned několikrát překvapil nečekanou jízdou evropskými poháry, má do čtvrtfinále nakročeno i díky výrazně lepší formě.

Od zápasu s Malagou vyhrál obě domácí utkání a zvládl i těžký zápas ve Sportingu Lisabon, kde remizoval. To Malaga nevyhrála ani jednou, utrpěla třígólový debakl v Betisu a neporazila ani doma Atletico, ba ani Valladolid.

Vsaďte si u Unibetu na Bayern a Porto stokorunu a vyhrajte 371 korun!