Mladá Boleslav jede do Bosny pro postup


Mladá Boleslav má po domácím zápase navrch. Svěřenci kouče Jarolíma totiž zvítězili 2:1, i když museli otáčet nepříznivý výsledek. Ve venkovním utkání se tak český celek nemusí nikam hnát a počkat si na brejky. A právě na tyto situace má v mužstvu kvalitní typy hráčů. Na domácí půdě se trefili Skálák s Ďurišem a jeden z nich se trefí i Bosně.

Domácí fotbalisté budou muset tvořit, což není rovna jejich silná stránka. Karlu Jarolímovi se sice nelíbila souhra boleslavské defenzivy, což vyústili v nebezpečné útoky, ale na pokrytí hubeného vedení to v Bosně bude stačit. 

K dispozici už bude mít i předpokládaného lídra obrany Jakuba Navrátila, kterého z prvního zápasu vyřadil karetní trest ještě z roku 2010. V sestavě by měl nahradit mladého odchovance Lukáše Hůlku. Zatím není jisté, zda bude schopen nastoupit Lukáš Magera, který měl zdravotní problémy; ty naopak do hry téměř jistě nepustí Tomáše Wágnera, Jana Kyselu a Ondřeje Zahustela. 

Utkání v Bosně začne ve čtvrtek ve 20:30. Hlavním rozhodčím je Malťan Alan Mario Sant, který dosud odpískal 15 mezistátních zápasů, ve kterých nařídil jedinou penaltu a dosud neudělil červenou kartu.

Co vsadit:

Výhra Mladé Boleslavi - 2,45

Oba týmy dají gól NE - 2,02