Pět vybraných tipů dnešní Ligy mistrů: Mají opravdu velkou šanci, že vyjdou!


1. Čím je pro Santiago Bernabeu význačný leden 2012? Je to datum, od kterého nebyl Real Madrid na vlastní půdě poražen. Přesně tak, ve všech soutěžích to dělá senzační šňůru 37 zápasů (30 vítězství, 7 remíz). Vsadit jedničku je proto velice lákavé, jedná se totiž o téměř tutový tip 1,16.

2. Chcete další tutovku? Proč ne. Los Merengues nastříleli v letošním ročníku Ligy mistrů 18 branek, což je nejvyšší číslo společně s Bayernem Mnichov. Pravděpodobnost, že dokáže dát gól domácí brankostroj je opět velmi reálné, až jisté 1,70.

3. Pokud věříme, že dokáže Real Madrid na vlastním hřišti skórovat, pak existuje obří šance, že tím komu se to povede, bude Cristiano Ronaldo. Jasně nejlepší střelec svého týmu dává góly s železnou pravidelností a letošní Liga mistrů není výjimkou. S osmi góly je nejlepším kanonýrem (s Messim a  Yılmazem). Dokáže dnes večer vstřelit 9 branku? Podle nás ano! 1,42.

4. Bourussia Dortmund je doposud jediným týmem v letošní Lize mistrů, který nepoznal pachuť porážky. Malaga navíc ke všemu ještě nikdy nestála v Evropě proti německému mužstvu – neví tedy, do čeho půjde. Neprohra hostů je vysoce pravděpodobná 1,33.

5. Dortmund si libuje v ofenzivním fotbale. V posledních pěti zápasech vždy vstřelil branku. V posledním dvojzápase v Champions League proti Doněcku rozvlnil síť hned pětkrát. Zkrátka se nestává, aby tým Jurgena Kloppa vyšel střelecky naprázdno 1,22.

Chcete si již vsadit na následující program Ligy mistrů? Nebo máte chuť přidat na svůj tiket svého favorita na celkové vítězství? Proč ne, přejděte zde.