Plzeň doma poháry umí, tentokrát to odnese rumunská Ploješť


Jestli je na české fotbalové scéně tým, který umí zabrat v domácím prostředí a zahrát prakticky dokonalým výkonem, tak je to plzeňská Viktorka. Tým Dušana Uhrina si z Rumunska přivezl nadějnou remízu, ale doma bude chtít určitě vyhrát.

Hodně důležitým je i fakt, že Plzeň už není v pohárových předkolech žádným otlounkánkem, ale velice zkušeným mužstvem. Celá řada hráčů totiž pamatuju prakticky všech <đtrong>21 zápasů evropských předkol, z nichž dokázala Viktoria vyhrát hned 17 - i proto není divu, že jsme na postup Plzně vypsali kurz .

Už ve velmi těžkém ligovém utkání proti Jablonci ukázala Uhrinova družina, že se nachází v dobré formě a umí na svém hřišti zatopit soupeři od prvních minut.V pohárových zápasech to platí obzvlášť - své by o tom mohli povyprávět např. fotbalisté Lyonu, Neapole, Atlética Madrid a dalších. Navíc domácí jistě nebudou hrát vyloženě na brejky, jak tomu bylo v prvním zápase a držení míče je voda na mlýn jejich stylu hru.

UNIBET NABÍZÍ MOŽNOST VSADIT SI NA TENTO ZÁPAS LIVE.

Cíl Plzně proti Ploješti je jistě hodně podobný, jako např. proti Jablonci - dát rychlý gól, kdyby by Plzeň hodně uklidnil. I proto se jistě nabízí sázka, že Viktoria bude skórovat v obou poločasech - vypsali jsme pro vás lákavý kurz.

Pokud věříte, že se Plzni podaří udržet čisté konto, máme pro vás kurz.

Pro větší odvážlivce a fanoušky Viktorie máme také lákavou nabídku. Pokud věříte alespoň ve tři branky domácích, což v Doosan aréně nebývá zase takový problém - čeká na vás kurz