Plzeň jede do Istanbulu bojovat o vítězství, Tottenham chce dorazit Inter


Po Lize mistrů klasicky přichází sázkové příležitosti také na Evropskou ligu. Vstřelí Plzeň gól v Istanbulu? Vyhraje? Probudí se Inter Milán a vrátí porážku Tottenhamu. Na tyto otázky odpovězte svými sázkami.

21:05 Fenerbahce Istanbul - Viktoria Plzeň 1,85 - 3,35 - 4,25

Plzeň musí hrát v Istanbulu na vítězství, štěstí má v tom, že nezažije horkou tureckou půdu, hraje se totiž bez fanoušků. Svěřenci Pavla Vrby v lize zvládli utkání v Mladé Boleslavi, nikdo z klíčových hráčů nechybí a Plzeň už několikrát předvedla, že i venku proti favoritovi umí překvapit.

Pokud si chcete vsadit na jednotlivce, zajímavá může být sázka na to, že branka vstřelí Moussa Sow, který Plzeň v prvním utkání značně trápil. Jelikož Plzeň bude muset hrát a rozhodně není defenzivně laděným týmem sázka na více jak 2,5 branky je také reálná.

K dispozici bude Plzni oproti prvnímu utkání David Limberský, Fenerbahce zas Korkmaze, chybět naopak bude za vyloučení proti Borisovu stále Raul Meireles.

- Plzni se ještě nikdy nepodařilo postoupit v evropských pohárech, když začínala dvojzápas doma.

19:00 Inter Milán - Tottenham 2,25 - 3,30 - 3,10

Tottenham bez Garetha Balea, to bude zajímavá situace. V poslední době na něm ležela hra Spurs, Velšan však bude chybět z důvodu karetního trestu. Svěřenci André Villas-Boase však mají nahráno, první utkání zvládli 3:0.

Inter prochází složitým obdobím, v Serii A se mu nedaří, v posledním utkání prohrál doma s Bolognou 1:0. Nyní bude muset dohánět manko. Milánští se budou hnát do útoku a je pravděpodobné, že se brankově prosadí. Na tiket se hodí jednička, protože Spurs jsou bez Balea oslabení a mají nahráno, takže se nikam nemusí hnát.

Předpokládá se start Cassana, který bude podporovat Palacia a na straně Tottenhamu zřejmě dostane příležitost Defoe a v brance Friedel.

- Tottenham v posledních třech utkáních proti Interu Milán dal vždy tři branky.

- Hlavní silou v útoku Interu je Rodrigo Palacio, v Evropské lize dal 7 branek v 9 zápasech.

- Tottenham je neporažený v posledních 10 zápasech Evropské ligy.

Na Palacia se dnes bude Inter spoléhat

Na ostatní zápasy dnešního programu Evropské ligy si vsaďte zde.