Plzeň se pokusí o nemožné, Bayern je 19 zápasů doma bez prohry


Velký svátek pro český fotbal. Viktoria Plzeň pojede do Allianz Areny, kde je Bayern těžko porazitelný. My v analýze naznačíme, co by se dalo sázet.

Bayern Mnichov - Viktoria Plzeň 1,06 – 14,50 – 35,00

Plzeň je zatím bez bodu ve skupině D Ligy mistrů, Bayern je stoprocentní. Očekává se, že se po středečním utkání tento rozdíl navýší.

Plzeň nastoupí v plném složení, naopak Bayernu se rozpadla stoperská dvojice Boateng – Dante. Nahradit by je měli Kirchhoff s Van Buytenem, což by mohla být alespoň jedna z útěch Plzně.

Bayern bude v ofenzívě spoléhat na Robbena, Müllera a Manžukiče, Ribéryho start je nejistý. Na hrotu sestavy Plzně nastoupí zřejmě Bakoš.

  •  Bayern dokázal v 31 zápasech za sebou skórovat, ve 14 případech za sebou nebyl poražen, 19 zápasů v Allianz Areně bez prohry
  •   Arjen Robben skóroval v posledních pěti zápasech Ligy mistrů

Vstřelený gól v čase 00:00 až 14:59 – NE

Bayern bude držet míč a Plzeň bude zatažená do bloku. I s Manchesterem City Plzeň nějakou dobu nadějný výsledek držela. Zkouška v Allianz Areně bude nejspíš o něčem jiném, ale pokud fandíte Plzni, toto je jedna ze sázek, kterou by mohli plzeňští zvládnout. Kurz je pěkný.

Müller, Robben

Tito dva jsou horcí kandidáti na to, aby se v zápase prosadili. Robben hraje ve formě a Müller je zkrátka gólový hráč.

Výhra Bayernu v poločase/na konci zápasu

Jistotou za celkem přijatelný kurz, kterým můžete doplnit nějaký z vašich tiketů, je jednička na Bayern v poločase a na konci utkání.