Podaří se Celticu doma překvapit Juventus? Skóruje Ibrahimovič? Liga mistrů startuje osmifinálové boje.


Sázkaři zpozorněte, nejprestižnější evropská klubová soutěž nabízí první dvě utkání osmifinále. Celtic bude s výhodou domácího prostředí útočit na rozjetý Juventus, Valencia chce zastavit zatím bezstarostnou jízdu PSG Ligou mistrů.

20:45 Celtic Glasgow - Juventus Turín 4,75 - 3,45 - 1,80

Celtic už doma sílu v Lize mistrů ukázal, ztratil zde jen dva body a porazil například Barcelonu. Ve 23 domácích utkáních Ligy mistrů prohrál jen dvakrát. Juventus to tedy nebude mít jednoduché, ale generálka se mu vydařila, když zvládl těžké utkání s Fiorentinou výsledkem 2:0.

Střetnutí nabízí několik zajímavých statistik a srovnání. V čtyřech vzájemných utkáních obou soupeřů vždy vyhrál domácí tým. Juventus patří mezi tým, které v letošních zápasech evropských pohárů ještě neprohrál. Poslední vzájemné měření v sezóně 2001/2002 dopadlo vítězně pro Juventus, 4:3.

Pokud se podíváme na jednotlivce, tak ofenzivu Celticu táhne Gary Hooper, který se letos trefil už ve 23 případech. Na to že se prosadí i dnes si můžete vsadit v kurzu 3,15. Gianluigi Buffon v letošním ročníku Ligy mistrů inkasoval jen čtyřikrát, pokud věříte, že udrží čisté konto, vsaďte v kurzu 2,25.

20:45 Valencia - PSG 2,40 - 3,25 - 3,00

Oba týmy generálku na důležité utkání zvládly. Valencia porazila Celtu Vigo a Paris St.Germain Bastii. Z Mestally se body vozí těžko, Valencie po nepovedeném úvodu La Ligy se už dostává do lepší formy a ráda by navázala na úspěšně zvládnutou základní skupina s Bayernem Mnichov. PSG prošlo základní skupinou s přehledem, získalo 15 bodů, ale faktem je, že mělo méně kvalitní soupeře (Dynamo Kyjev, Dinamo Záhřeb).

Pokud se hosté prosadí, je pravděpodobné, že v tom bude mít prsty elitní útočník Zlatan Ibrahimovič, který prosti Bastii zasáhl do utkání jen na třicet minut, a tak sil bude mít dostatek. Pokud mu věříte, je na vstřelení branky vypsán kurz 2,20. Je možné, že bude utkání opatrné a takticky svázané. PSG si bude chtít odvést dobrý výsledek a neinkasovat. Valencia si zase nebude chtít zavřít bránu k postupu už po prvním utkání. Kdybyste věřili v utkání maximálně o jednom gólu, nabízí se sázka méně než 1,5 branek - kurz 3,20.

Kompletní přehled všech sázkových možností na Ligu mistrů naleznete zde.