Postoupí Chelsea do finále Evropské ligy


Chelsea by si měla doma pohlídat s Basilejí postup do finále, druhý zápas bude o poznání zajímavější. Benfica přivítá doma Fenerbahce a znovu se očekává vyrovnaný duel.

Chelsea - Basilej, čtvrtek 21:05

Kurzy: 1,45 - 4,35 - 7,00

Abramovičovo mužstvo si už doma finále ujít nenechá, rozhodně se ani nebude pouštět do žádné riskantní hry na postupovou remízu. Pravděpodobně zesílí střed pole třemi defenzivní muži Lampardem, Luizem a Ramiresem.

Basilej musí dát dva góly, a tak zvolí lehce útočnou strategii, kterou bude v případě bezbrankového stavu stupňovat. To bude Chelsea vyhovovat a z brejku nějaký gól vstřelí a vyhraje s čistým kontem. Na to si vsaďte v kurzu 2,55:1.

Pro milovníky vysokých kurzů nabízím jednu málo pravděpodobnou, ale o to zajímavější událost. Pokud si myslíte, že má Basilej šanci postoupit, pak zvolte možnost výhry Švýcarů v obou poločasech. V případě úspěchu dostanete 45násobek svého vkladu!

Benfica - Fenerbahce, čtvrtek 21:05

Kurzy: 1,35 - 4,75 - 8,50

Druhé utkání je výrazně otevřenější, Fenerbahce doma vyhrálo 1:0, v Portugalsku jsou tak šance vyrovnané. Oba celky mají dobrou formu, vyhrávají, a tak může rozhodnout cokoliv. 

Fenerbahce mělo doma navrch, nebýt smůly a selhání v koncovce mohlo vyhrát větším rozdílem, a tak bych si vsadil na jeho postup, při kurzu 1,90.