Postoupí Chelsea po dvou letech do finále Ligy mistrů?


Dnes se na Stamford Bridge rozhodne o tom, který z obou soupeřů doplní Real Madrid ve finále Ligy mistrů. První utkání skončilo bez branek a defenzivně laděný zápas bude k vidění i dnes. 

Chelsea se v letošním roce před domácími fanoušky velmi daří. Vyhrála zde devět z jedenácti zápasů a ve stejném počtu také udržela čisté konto. Stejně tak Atlético spoléhá na silnou defenzivu a ve španělské lize obdrželo suveréně nejméně branek. Vynikající práci odvádějí stopeři Atlética Miranda a Diego Godín. Z posledních jedenácti zápasů neinkasoval španělský celek hned devětkrát.

Trenér Mourinho bude mít oproti původním předpokladům k dispozici hned trio opor. Defenzivní předpoklad zápasu potvrzuje návrat Johna Terryho, který minulý týden střídal kvůli zranění kotníku. V omezené míře trénoval i Petr Čech jehož start, ale jistý není. Na tréninku se objevil také Eden Hazard, který o víkendu získal cenu pro nejlepšího mladého hráče Premier League a stejně jako Samuel Eto'o bude připraven. 

Atlético potíže s marodkou řešit nemuselo, ale kvůli žlutým kartám bude chybět Gabi, podobně jako v dresu Chelsea Lampard a Mikel. 

V utkání se vyplatí sázet maximálně dvě branky v zápase v kurzu 1,50.