Poté, co Messi neproměnil penaltu se Neymar dostal do křížku s fanouškem City [VIDEO]


Barcelona dopadla v deštěm nasáklém Manchesteru skvěle. Místní City porazila po kvalitním výkonu 2:1, což sebou nese velmi optimistické výhlídky do odvety. Přesto mohl být po konečném hvizdu úsměv katalánských fotbalistů podstatně širší.

V nastaveném čase neproměnil Lionel Messi, dříve téměř neomylný exekutor, penaltu, což byl jeden ze dvou jediných momentů, – tím prvním je myšlena branka Agüera – kdy propuklo na tribunách stadionu Etihad všeobecné veselí.

Jeden z příznivců Manchesteru City byl v takové radostné agónii, že se otočil na Neymara – příznivec City s dresem jedné z hlavní hvězd anglického klubu Tourém seděl hned vedle střídačky Barcelony – a začal na něj něco pořvávat (dle všeho plejádu urážek). Mimo to gesty označoval Neymara za simulanta.

Neymar seděl zprvu klidně, ale následně si volal fanouška blíž k sobě. Zřejmě ho chtěl ukáznit. Protože přidrzlý fanda nereagoval, před odchodem do šaten došel až k němu, aby si vzájemně vyměnili několik slov.  

Na nezvyklou situaci se Neymara zeptali brazilští novináři. Ten jím odpověděl následující:

„Jen jsem si s ním hrál. Začal mě proklínat, tak jsem se mu vysmál. Co mi řekl? To nemohu opakovat. Moje matka mi dala vzdělání. Co mu řekla jeho matka, to mě moje matka nikdy neučila.“

 O simulacích se Jr. nezmínil...zřejmě Neymarovo dogma : )