Sázky na Evropskou ligu: Našlápne Chelsea s Tottenhamem do finále


V Lize mistrů nefiguruje od čtvrtfinále žádný anglický celek, zato Evropskou ligu mohou Ostrované ovládnout. Chelsea a Spurs jsou jasnými favority.

Chelsea - Rubin Kazaň (čtvrtek 21:05)

Kurzy na utkání: 1,50 - 4,00 - 6,50

TIP UNIBETU: 1

Po Spartě a Bukurešti narazila Chelsea na třetí tým z východní Evropy v řadě, i v tomhle utkání je jednoznačným favoritem. Domácí utkání zvládá s bravurou, ve všech soutěžích na Stamford Bridge nevyhrála naposledy v únoru, když uhrála postupovou remízu právě se Spartou.

Kazaň je sice v Rusku známá tím, že venku neztrácí a je velmi nepříjemných soupeřem, nicméně s pěti posledních utkání zvítězila pouze jedinkrát. 

Benitezovi sice kvůli zranění bude chybět Ashley Cole (podkolenní šlacha) a možná i stoper Cahill (koleno), ale to není nic, s čím si širší kádr Blues neporadil. John Terry a Ryan Bertrand jsou adekvátními náhradami.

Tottenham Hotspur - FC Basilej (čtvrtek 21:05)

Kurzy na utkání: 1,35 - 4,75 - 8,00

TIP UNIBETU: 1

Tottenham se po sérii šesti vítězství a jedné remízy v sedmi zápasech poněkud zasekl, když jen s problémy postoupil přes Inter a prohrál svá utkání s Liverpoolem i Fulhamem, ale po reprezentační přestávce si spravil chuť ve Swansea.

To Basilej se veze na vítězné vlně pořád, ale ve švýcarské lize to je přece jen o chlup jednodušší. Pohled na sestavy jednoznačně favorizuje anglické mužstvo, vyvážený celek táhnou hvězdy Vertonghen s Baleam, na hrotu by měl nastoupit Jermaine Defoe, který se v Evropské lize letos trefil už čtyřikrát.

I v Basileji kopou slavná jména, jenže jsou to už spíše hvězdy minulosti (Alexander Frei, Marco Streller) nebo hráči, kteří na svůj vrchol ještě čekají, třeba výborný stoper Aleksandar Dragovič.

Ostatní sázkové příležitosti na čtvrtfinále Evropské ligy naleznete zde.