Schalke se musí z krize probudit, do základní fáze LM má zatím blíže PAOK


Do základních skupin Ligy mistrů mají zatím blíže favorizované celky. Schalke ale bude muset zabrat, Arsenal si pohlídá postup. Vsázejte na úterní předkrmy před odvetou Plzně.


20:45 PAOK Soluň - Schalke 04 3,30 - 3,30 - 2,15

Pro německý klub to vypadalo, že první utkání zvládne, jenže Schalke neproměňovalo šance a přišel za to trest po povedené ráně Stocha. Pod trenérem Königsblauen Jensem Kellerem se už začíná kývat židle. V Bundeslize je to jen jeden bod z tří zápasů, v Lize mistrů hrozí vyřazení.

Dobrou zprávou pro Schalke je to, že klíčový Jefferson Farfán se uzdravil. Zraněného Huntelaara se v útoku opět pokusí nahradit Maďar Szálai. PAOK generálku na odvetu také nezvládl, když prohrál s Panaitolikosem.

Řecký celek však vede Huub Stevens, který Schalke trénoval dočasně do minulé sezóny. Můžete zkusit překvapení, a to že PAOK vyzraje na Schalke. Pro Kellera to bude konečná a PAOK i S Tomášem Necidem si zahraje Ligy mistrů, i přestože byl vrácen do osudí play-off po vřazení Charkova od Uefa.

Tip: Oba týmy dají branku

20:45 Arsenal – Fenerbahce Istanbul 1,40 - 4,40 - 7,50 

Čekalo se, že Fenerbahce více potrápí Arsenal. Londánský klub odpověděl kritikům a venku zvítězil 3:0. Dá se očekávat, že kvůli náročnému Arséne Wenger protočí sestavu, stále ještě jeho tým neposílil a potřebuje rozložit síly.

O víkendu oba týmy zvítězily. Arsenalu se velice vydařilo utkání s Fulhamem, Fenerbahce udolalo Eskisehirspor. Turecký celek bude doufat v probuzení střelce Sowa, Weba či Emenikeho a také bude stavět na Kuytovi. Ani comeback v Londýně nemusí Fenerbahce stačit, o jeho pohárové budoucnosti totiž stále jedná disciplinární komise UEFA.

Tip: Výhra domácích

Zbývající tři zápasy útreního programu zde!