Sparta s Plzní vyráží do těžkého boje o Ligu mistrů


Už jeden český tým letos z pohárových bojů vypadl. Mladá Boleslav nezvládla druhé předkolo Evropské ligy, nyní jsou na řadě dvě nějvětší želízka v českém ohni. Ve třetím předkole Ligy mistrů se představí Sparta Praha proti CSKA Moskva, mistr z Viktorie Plzeň hraje proti izraelskému Maccabi Tel-Aviv.

10. Jako první vyráží do boje Sparta, která hraje v úterý na půdě CSKA už od 18:15. Podle kurzů je v zápase outsiderem, na vítězství domácího týmu je vypsán kurz 1.55.

9. Sparta nezvládla ligovou generálku a po remíze v Jihlavě jsou fanoušci hodně nejistí. Pokud naváží Pražané na víkendový výkon, mohou na slušný výsledek z Moskvy zapomenout. V opačném případě je čeká slast v podobě solidního výsledku ze hřiště soupeře, na remízu je vypsán kurz 4.00.

8. Český tým však může z pozice outsidera vytěžit hodně. Cílem bude pochopitelně na stadionu v Moskvě skórovat. Vstřelí v utkání oba týmy gól? - 2.20

Úterý 28. července

18:15 CSKA - Sparta

19:30 Maccabi - Plzeň

PŘEČTĚTE SI VÍCE:

Přímák Míry Bosáka: Nuda To (Snad) Nebude

7. Oba celky se spolu naposledy utkaly v Evropské lize v roce 2010. Tehdy CSKA doma zvítězilo 3:0 a na půdě Sparty remizovalo 1:1. Podobný výsledek z půdy soupeře by nyní Spartu téměř jistě pohřbil. Na podobný debakl je však vysoký kurz 11.00.

6. Sparta chce favorizovaného soupeře překvapit a vše bude vycházet ze zabezpečené defenzivy, která bude v Moskvě prioritou. Kurz na to, že v poločase nebude Sparta prohrávat je 1.55.

Tweet: Spartu z pondělního tréninku v Chimki vyhnala bouře

5. Plzeň má papírově "slabšího" soupeře. Maccabi je však nejbohatším izraelským klubem a s rozpočtem 30 milionů eur ročně hravě strčí do kapsy Plzeň i Spartu. I přesto je Plzeň na půdě Maccabi favoritem s kurzem 2.45.

4. 2.85 je naopak na vítězství domácího celku, který ve druhém předkole přešel přes maltský Hibernians. V loňské sezóně vypadlo Maccabi ve třetím předkole na Mariboru.

3. Plzeň bude podobně jako Sparta chtít na půdě soupeře bodovat, ale v přípravě i prvním zápase se Slavií měla problémy v defenzivní činnosti, naopak dopředu je velmi silná. Kurz 1.80 na to, že oba týmy dají gól není k zahození při takové pravděpodobnosti.

2. Celkově by se mohlo odehrát ofenzivnější utkání, Viktoriáni se rozhodně nehodlají zabetonovat na vlastní polovině, tenhle styl jim není vlastní. Padne v utkání více než 2.5 gólů? - 2.00

1. Plzeň v prvním ligovém zápase zvítězila 2:1 a nyní chce udržet svou vítěznou sérii v předkolech Ligy mistrů. Kurz na to, že zopakuje vítězný výsledek 2:1 z ligového utkání je 11.00.