Tipy od experta - Liga Mistrů kvalifikace 16.8.


V Lize Mistrů jde konečně do tuhého! Poslední kvalifikační kolo je tady a v následujících soubojích se rozhodne, kdo pokryje rozpočet na současnou sezonu a koho naopak bude čekat nelítostné boje v Evropské lize. Pro některé je to "buď a nebo", pro jiné zase povinnost, která by při nesplnění zaváněla fiaskem. A přesně to platí pro souboj Steaua Bukurešť - Manchester City.

Pep Guardiola už si tým převzal podle své libosti a v Premier League zažil úspěšnou premiéru při výhře 2:1 nad Sunderlandem. Nyní ho čeká další "povinnost". Proti Steauě Bukurešť by si neměl dovolit zaváhání. Tým, který přešel přes Spartu Praha se sice zvedá, ale vůbec nenaznačil, že by se kvalitou mohl vyrovnat týmu City. Guardiola si o víkendu mohl dovolit nechat na lavičce takové jména jako Hart, Navas, Delph nebo Otamendi. Široký kádr tedy bude 100% připravený na zápas Ligy Mistrů.

I Steaua se snažila šetřit klíčové hráče, ti však v lize museli nastoupit alespoň na poločas. Po Spartě je čeká těžký úkol. Ubránit drtivý útok Manchesteru.

Guardiola jak v Barceloně tak v Bayernu dokázal slabší soupeře rozebrat úplně do šroubku. A něco podobného očekáváme i dnes, kdy si City pohodově vykročí i se širším kádrem do postupu do Ligy Mistrů.

Proto doporučujeme následující sázky:

Vsaďte si na Ligu Mistrů v nejlepších kurzech od Unibetu a vyhrajte navíc zájezd pro 2 na Evropskou Ligu!