TOP 3 oslavy Ligy mistrů: Afektování trenéři a panáček na klíček

Liga mistrů je specifická soutěž. Všechny kluby ji berou nesmírně vážně, takže si ani takový Juventus nedovolí šetřit hráče ze základní sestavy proti papírově jasně slabšímu Malmö – v Champions League nikdy nevíte.

A každé vítězství i gól se tady bere s nesmírnou vděčností. Kór když se povede porazit Arsenal či Manchester City. Těžko se člověk kontroluje, když váš svěřenec vstřelí vítěznou branku v poslední minutě utkání.

A zde je mini žebříček těch nejlepších projevu radosti z prvních zápasů Ligy mistrů:

1. Tévez jako panáček na klíček

Argentinský prcek si uměl vždycky vymyslet velmi specifické oslavy svých branek. Proslulé je například jeho kroucení zadkem.

Proti švédskému Malmö, kterému vstřelil dvě krásné branky, čímž zařídil vítězství 2:0, vytasil nový úsměvný taneček s vtipným zakončením – výraz ve tváři stojí za zhlednutí:

2. Rozdováděný Guardiola

Bayern Mnichov se loni nerozloučil s Ligou mistrů ideálním způsobem – výprask od Realu Madrid se trávil hodně ztěžka. O to důležitější a radostnější bylo vítězství nad Manchesterem City na úvod skupiny smrti.

Protože vítězná branka padla v samotném závěru duelu, těžko se zvládal kontrolovat emotivně nestálý španělský trenér, který je znám prapodivným postrkáváním a profackováváním svých hráčů. Boateng odnesl Guardiolovu radost jen mírným škrcením:

3. To nejsrdečnější objetí, jaké Liga mistrů poznala

„Užil jsem si ten zápas od první do poslední minuty. Byl to z naší strany téměř dokonalý výkon,“ tetelil se po vítězství nad Arsenalem trenér Dortmundu Jürgen Klopp.

Porazit silné londýnské mužstvo na úvod skupiny 2:0 je velmi cenné a optimismu hodné. Střelec vítězné branky Ciro Immobile si vysloužil od svého trenéra opravdu vydatné objetí – jako ti nejlepší přátele, kteří se shledali po řadě dlouhých let: