Ve hře je boj o poháry a pořádný balík, potvrdí Sparta s Plzní dobré výsledky z venkovních zápasů?

Elitní dva české týmy Sparta a Plzeň mají ve středu na programu odvety třetího předkola Ligy mistrů. Jedná se o naprosto klíčové zápasy, v případě úspěchu si oba celky zajistí minimálně podzimní účast v Evropské lize a zároveň velmi slušnou odměnu. V opačném případě to pro oba bude trhlina v plánech hned na úvod sezóny.

Jak Sparta, tak Plzeň rozehráli své postupové karty velmi dobře. Sparta si odvezla cennou remízu 2:2 z půdy CSKA Moskva, Plzeň dokonce zvítězila 2:1 na půdě Maccabi Tel-Aviv. Oba české týmy jsou tak nyní podle kurzů favoritem na postup, ale cesta bude ještě trnitá. O zápasech už toho bylo řečeno všude až až, pojďme se podívat na některé zajímavé tipy na zápasy českých celků.

10. Jako první vstupuje ve středu od 18:45 do boje Sparta. Po úvodní remíze 2:2 je nyní favoritem na postup s kurzem 1.60.

9. CSKA je pochopitelně silný tým s mnoha zkušenostmi a kvalitním kádrem. Domácí remíza nemusí nic znamenat a ruský tým si v případě neobezřetnosti Sparty může v klidu dokráčet pro postup - 2.25.

8. První zápas nabídl atraktivní ofenzivní podívanou a v odvetě budou muset hosté útočit. Dá se tedy minimálně ve druhé půli znovu očekávat z jejich strany otevřený fotbal. Oba týmy dají gól - 1.69.

7. V roce 2010 Sparta remizovala doma v rámci Evropské ligy s CSKA Moskva 1:1. Tenhle výsledek by ji nyní na postup stačil, kurz 6.75.

6. V prvním utkání padly dva góly v prvním a dva góly ve druhém poločase. Kurz 2.75 je na to, že v prvním poločase tentokrát padne znovu více než 1.5 branky

10 Zajímavostí K Prestižnímu Přátelskému Turnaji Audi Cupu

5. Plzeň je jednoznačným favoritem na postup a David Limberský v rozhovoru přiznal, že doma neumí hrát na remízový výsledek. Viktoria bude znovu chtít vyhrát a připsat si čtrnácté vítězství v předkolech Ligy mistrů v řadě, kurz na její úspěch je 1.60.

4. V případě Plzně by se u vypadnutí jednalo o veliké zklamání. Český mistr má potřetí ambice na základní skupinu Ligy mistrů a má znovu šanci ukázat svou ofenzivní sílu. Kurz 1.67 je na to, že Viktorka vstřelí v zápase více než 1.5 gólu.

3. Zmiňované první utkání skončilo vítězstvím Plzně v poměru 2:1. Na stejný výsledek z domácího hřiště si můžete vsadit s kurzem 9.00.

2. Plzeň o víkendu v lize prohrála v upravené sestavě s Duklou 0:1 a chce napravit tohle zaváhání. Nyní by měla do zápasu nastoupit téměř v kompletní sestavě včetně kapitána Davida Limberského. Kurz 2.15 je na to, že Viktorka půjde po prvním poločase do kabin ve vedení.

1. Pozitivní by jistě pro trenéra Koubka bylo vítězství s nulou na kontě za kurz 2.65.