Video: van Gaal ho označil za neproduktivního, tak Welbeck za Arsenal nasázel hattrick


Patří sice stále mezi anglické útočné naděje, ale na Old Trafford byl Danny Welbeck pro Louise van Gaala přebytečný. Nizozemský manažer chtěl do týmu za každou cenu Falcaa a musel tak jednoho z forvardů poslat pryč.

Pomyslnou pomocnou ruku mu podal Arsene Wenger, který Welbecka rád uvítal ve svém kádru a někteří experti si klepali na čelo, proč takového hráče van Gaal jen tak prodává.

KDO VYHRAJE LETOŠNÍ PREMIER LEAGUE?

DOKÁŽE ARSENAL VYHRÁT PREMIER LEAGUE?

Při dotazech novinářů se bývalý trenér holandského národního týmu nechal slyšet, že má Welbecka za neproduktivního útočníka a odkazoval na statistiky či srovnání anglického reprezentanta např. s Rooneym nebo van Persiem.

První gól Welbecka proti Galatasarayi:

Čtěte také:

Sledujete newsletter Unibetu? Za víkend jste mohli mít až desetinásobek

Strootman, Vidal nebo někdo jiný? 5 záložníků, o které bude v zimě usilovat Manchester United

Kroos měl přestoupit do Manchesteru United... ale pak se něco stalo

Třiadvacetiletý útočník kvůli svému odchodu nemusí být vůbec smutný. V Arsenalu se mu při zranění Oliviera Girouda dostává dostatek prostoru na hřišti i důvěry Arsena Wengera.

V dnešní utkání proti Galatasarayi navíc ukázal, že dokáže být také obávaným kanonýrem. Dvaapadesát minut mu totiž stačilo, aby tureckému soupeři nastřílel hattrick!

VSAĎTE SI NA VÍKENDOVÉ KOLO PREMIER LEAGUE

Druhý gól Welbecka proti Galatasarayi:

Louis van Gaal tak po dnešním zápase Gunners může pouze doufat, že se podobně Welbeck nerozstřílí i v následujících zápasech. Svého rozhodnutí by totiž po nějaké době mohl začít litovat.

Gól Sanchéze proti Galatasarayi:

 

Třetí gól Welbecka proti Galatasarayi: