Vsaďte si na brankostroj Plzně a překvapivé vyřazení Celticu


Viktoria Plzeň dnes postoupí do posledního předkola Champions League, vy můžete na jejím zápase slušně vydělat. A co teprve na Skotech? Celtic jede do Švédska s nahnutým osudem.

IF Elfsborg - Celtic, středa 19:45

Kurzy: 2,70 - 3,30 - 2,45

Jedním z nejzajímavějších utkání středeční kvalifikace o Ligu mistrů bude střet Elfsborgu a Celticu. Favorizovaní Skotové vyhráli doma pouze 1:0, jediný gól přitom vstřelili až v poslední čtvrthodince a do severského Švédska jedou paradoxně k počasí na velmi horkou půdu.

Tým kolem kapitána Svenssona, velezkušeného dlouholetého reprezentatna, si ve Skotsku těžkého soupeře osahal a doma věří v postup. Musí vyhrát, na to si vsaďte v kurzu 2,70, k postupu potřebuje buďto výhru 1:0 a štěstí v prodloužení či na penalty, nebo dvougólovou výhru. Na to byl vypsán kurz 4,00 a rozhodně stojí za pokus.

Pokud do nadějného rizika půjdete, nebo si jen budete chtít zpříjemnit středeční večer dramatickým fotbalem, můžete zápas sledovat přímo na stránkách Unibetu.

Viktoria Plzeň - Nomme Kalju, středa 20:15

Kurzy: 1,08 - 12,00 - 18,00

Vzhledem k tomu, že venku vyhrál jediný český adept o milionovou Ligu mistrů 4:0, aniž by se nadřel, doma je jeho vítězství jasné. Lepší kurzy proto nabízejí méně tradiční sázky než ta na výsledek zápasu.

Věříte-li, že svěřenci Pavla Vrby znovu dají minimálně čtyři góly, sázejte v kurzu 2,02, větší hazardéři mohou zkusit například výsledek 6:1, na který naši bookmakeři vypsali kurz 33,00.

Koncentrace Viktorie zřejmě nebude na nejvyšší úrovni, dá se předpokládat, že Plzeň bude myslet hlavně na útok, proto není nereálné, že se Kalju dvakrát v zápase střelecky prosadí. Na to si vsaďte v kurzu 6,00.