Vsaďte si na české týmy v Evropské lize


Po úterních a středečních zápasech Ligy mistrů pokračuje ve čtvrtek evropská pohárová pouť také třetím skupinovým kolem Evropské ligy, které nás zajímá zejména z hlediska české účasti. Oba český týmy se ve čtvrtek postaví proti izraelským soupeřům.

Hapoel Tel-Aviv - Viktoria Plzeň (kurzy na utkání: 2,70 - 3,30 - 2,50)

Viktorka v posledním kole před reprezentační pauzou nezvládla zápas na půdě Atlética a inkasovala v nastaveném čase. I přesto je v tabulce skupiny B na druhém místě a stále má šanci na postup. Přiblížit se mu chce už nyní v rámci třetího kola, kdy se představí na půdě izraelského celku Hapoelu Tel-Aviv.

Hapoel by měl být právě hlavním soupeřem Viktorky v boji o druhé místo ve skupině a utkání na jeho půdě je tak pro český celek velmi důležité. Sázkové kanceláře předpovídají vyrovnané utkání a Plzni spíše věří. Ta sice hraje na půdě soupeře, ale i přesto je na její vítězství nižší kurz než na domácí, konkrétně 2,50. Vsadit si na Vrbův výběr se tak určitě vyplatí, za zmínku stojí také dvojtip 02, o kterém byste mohli zauvažovat.

AC Sparta Praha - Kiryat Shmona (1,45 - 4,15 - 6,90)

Druhým českým týmem v Evropské lize je pražská Sparta. Ta je ještě v euforii po vítězství nad Athleticem a formu z tohoto zápasu si chce převést i do dalšího domácího duelu, ve kterém se Sparta utká podobně jako Plzeň s izraelským celkem, v její případě Kiryat Shmona. Sparta je po dvou kolech v tabulce na druhém místě se třemi body a vítězství nad outsiderem je nyní téměř povinností.

I přesto je na Spartu kurz 1,45. V Evropské lize už nehrají slabé celky a Shmona to potvrdila v prvním kole, kdy dokázala uhrát remízu 1:1 na půdě trápícího se Athleticu, který je tak po dvou kolech v tabulce skupiny I na posledním místě. V tomto zápase Sparta naváže na skvělý výkon proti španělskému celku a dokáže si doma se Shmonou poradit. Určitě neváhejte, a se sázkovou kanceláří Unibet si vsaďte na české celky v rámci třetího skupinového kola.