Vsaďte si na odvety LM. Bayern zachrání pouze zázrak


10. Bayern Mnichov v Lize mistrů postoupil do finále čtyřikrát ze svých pěti posledních semifinálových vystoupení. Teď bude mít situaci hodně těžkou a kurz na jeho postup je rovných 14.00.

9. Trenér domácích Pep Guardiola prohrál tři poslední semifinálové zápasy v Lize mistrů, naposledy minulý týden na Camp Nou, kde byl dříve domácí. Barcelona tak není v odvetě bez šance a kurz na její vítězství je 2.60.

8. Žádný tým nikdy nebyl vyřazen, když první domácí zápas vyhrál 3:0. Bayern bude muset hodně otevřít zadní vrátka a šance se budou otevírat na druhé straně. Zopakuje Barca výsledek z prvního utkání? - 26.00.

7. Bayern vyhrál pět posledních domácích zápasů v evropských pohárech a nyní je na vítězství domácích totožný kurz, jako na hosty, tedy 2.60.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Přímák Míry Bosáka: Český alibismus

6. V průměru za zmiňovaných pět zápasů nastřílel Bayern 3,8 gólů, ale to měl k dispozici své největší útočné hvězdy Arjena Robbena a Francka Ribéryho. I proto je nyní kurz na to, že domácí v utkání vstřelí více než 3,5 gólů 11.00.

5. A znovu se vrátíme k domácím pohárovým zápasům Bayernu. Doma svěřenci Pep Guardioly neinkasují, udrželi čisté konto čtyřikrát z pěti posledních případů a kurz 5.00 je na situaci, že Bayern zvítězí bez inkasované branky.

4. Bayern Mnichov nikdy nebyl vyřazen ve dvou semifinále po sobě, ale nyní k tomu má velmi blízko. Jednoznačně nejnižší kurz je na postup Barcelony, 1.02 hovoří za vše.

 

3. Neymar se prosadil ve třech posledních zápasech Ligy mistrů. Kurz 3.10 je na to, aby prodloužil sérii na čtyři zápasy.

2. Thomas Muller z Bayernu se podílel na třech ze čtyř gólů, které Bayern doma nasázel Barceloně v posledním měření sil v Allianz Aréně. Vstřelí v zápase první gól německý kanonýr? - 7.00

1. Messi se znovu dostal do čela tabulky historicky nejlepších střelců Ligy mistrů (77). Podařilo se mu to díky dvěma gólům z prvního utkání na Camp Nou. Kurz 5.10 je na to, že argentinský kouzelník v zápase vstřelí první gól.