Vsaďte si na zápas roku! Bayern hostí Barcelonu


Tak silná mužstva se letos možná ještě nepotkala, čeká nás setkání dvou světů, dvou odlišných filozofií, dvou skutečných velkoklubů. Kdo vyhraje?

Bayern Mnichov - FC Barcelona, úterý 20:45

Kurzy: 2,15 - 3,45 - 3,35

Bayern Mnichov dokázal, že i bez velkých dluhů je možné vybudovat až neskutečně silné mužstvo, kterého se bojí celá Evropa. Heynckesův tým už vyhrál německou ligu, jistojistě překoná bodový rekord za 50 let existence bundesligy, při cestě do finále poháru porazil největšího konkurenta z Dortmundu a semifinále vyhrál 6:1. Mašina na vítězství, družstvo, které dává kopec gólů a skoro žádné nedostává.

Jestli je na světě někdo, kdo se může dlouhodobě s takovým Bayernem měřit, pak je to jedině nejúspěšnější klub posledních let Barcelona. Ta sice žije z dluhů, a jak ukázalo čtvrtfinále Champions League, bez Messiho je poloviční, jenže hvězdný Argentinec bude k dispozici a na dluhy žije celá společnost, tak co?

V Allianz Areně by Bayern měl vyhrát, přestože na Katalánce vyzrál naposledy v roce 1998. Jistota to není, ale tu v semifinále Ligy mistrů nenajdete, riziko je navíc vyváženo parádním kurzem 2,15. A pro nadšence do Manuela Neuera nabízíme ještě zajímavější událost - 4,20:1 na to, že Bavořané vyhrají s čistým štítem. To stojí za vyzkoušení ne?