Vsaďte si s námi na Evropskou ligu


Po dvou hracích dnech v Lize mistrů je ve čtvrtek na programu také Evropská liga, ze které jsme pro Vás vybrali znovu ty nejzajímavější duely. Pojďte si s námi zatipovat a vyhrajte pořádný balík, sázkám se hranice nekladou. Znovu jsme pro Vás vybrali pět atraktivních duelů.

Anži Machačkala - Udinese (18:00)

Kurzy na utkání: 1,60 - 3,75 - 5,50

Tip na utkání: 3:1

Asi nejvíce zamotaná je situace ve skupině A, kde dvě kola před koncem mají naději na postup stále všechny čtyři týmy. Ve čtvrtečním šlágru přivítá ruský bohatý klub Anži Machačkala na domácí půdě italské Udine. Před zápasem má lepší výchozí pozici Machačkala, která je se sedmi body v čele tabulky skupiny A. Udinese je se čtyřmi body v tabulce poslední, ale pokud v tomto zápase uspěje, může pomýšlet na postup.

Dle kurzů je jasným favoritem utkání ruský celek. Udinese na hřištích soupeřů nepředvádí ani zdaleka takový výkony, jako na domácí půdě a to bude jeden z rozhodujících faktorů. Italský tým však musí bodovat, pokud chce na postup pomýšlet a tak nás čeká atraktivní duel. V tomto zápase přesto tipujeme úspěch domácího celku.

Sparta Praha - Olympique Lyon (19:00)

Kurzy na utkání: 2,05 - 3,20 - 3,75

Tip na utkání: 1:1

Podobně jako Plzeň má také pražská Sparta k postupu mezi 32 nejlepších celků Evropské ligy velmi blízko. V rámci pátého kola jí stačí uhrát na domácí půdě remízu proti Lyonu a bude na postupu. To však nebude pro Spartu úplně jednoduchý úkol, Lyon válí v Evropské lize a také v domácí soutěži a i se značně upravenou sestavou si jede do Prahy pro tři body.

Oba kluby mají za sebou sérii povedených výsledků a budou na ni chtít navázat i v tomto utkání. Lyon má na kontě 12 bodů a je jediným jistým postupujícím ze skupiny. Šanci na postup mají však stále i ostatní tři týmy, Sparta k tomu má nejblíže. V utkání nastoupí svěřenci trenéra Lavičky v nejsilnější možné sestavě a čtvrtý vzájemný zápas v řadě už neprohrají, tentokrát uhrají doma s Lyonem postupový bod a na tuto sázkovou příležitost si můžete vsadit s velmi solidním kurzem.

Rosenborg Trondheim - Rapid Vídeň (19:00)

Kurzy na utkání: 1,60 - 3,75 - 5,50

Tip na utkání: 1:0

Souboj dvou celků ve skupině K, které už nemají šanci na postup. Rapid je bez bodu poslední v tabulce a Rosenborg Trondheim se třemi body už ztrácí na druhý Charkov sedm bodů. I přesto jsme zápas vybrali, protože z hlediska sázení je svým kurzem zajímavý. I za rozhodnutého stavu se jedná o prestiž a Rosenborg se bude chtít na domácí půdě rozloučit s Evropskou ligou vítězstvím. Podle kurzů je také v utkání favoritem a rozhodně byste na něj měli vsadit.

Académica Coimbra - Viktoria Plzeň (21:05)

Kurzy na utkání: 2,55 - 3,25 - 2,70

Tip na utkání: 2:2

Plzeňská Viktorka má postup téměř jistý a stačí jí k němu jakákoliv remíza nebo výhra ze zápasu na půdě portugalské Coimbry. Právě ona je posledním týmem, který může Plzeň v boji o postup ohrozit a to v případě, že v tomto utkání zvítězí a poté uspěje také v posledním kole. To by však Plzeň musela oba zbývající zápasy prohrát.

Vše je tedy v rukou plzeňského klubu, který navíc není na půdě Coimbry outsiderem. Plzeň si jede do Portugalska minimálně pro postupový bod a vzhledem ke své aktuální formě má velikou šanci ho získat. Náš bookmaker také favorizuje český klub a myslí si, že Coimbra v utkání nezvítězí, tak neváhejte a vsaďte si.

Olympique Marseille - Fenerbahce Istanbul (21:05)

Kurzy na utkání: 1,87 - 3,50 - 4,00

Tip na utkání2:1

Veliký souboj o postup se odehraje ve skupině C. Nejlépe je na tom před posledními dvěma koly trochu překvapivě turecké Fenerbahce s deseti body. V rámci pátého skupinového kola se turecký velkoklub představí na půdě francouzského Olympique Marseille, ten musí v utkání uspět, pokud chce pomýšlet na postup ze skupiny.

Marseille má na kontě pět bodů stejně jako třetí Borussia Monchengladbach, která se tentokrát doma postaví proti Limassolu a v tomto zápase se očekává vítězství domácích. Marseille je také v zápase favoritem, což naznačuje také kurz na utkání, zápas by Vám rozhodně na Vašem tiketu chybět neměl.

Všechny ostatní a podrobnější sázkové příležitosti na Evropskou ligu naleznete zde!