Vsaďte si s námi na úterní zápasy Ligy mistrů


Máte již svého favorita v dnešních osmi kláních fotbalové Ligy mistrů? Pojďte si s námi zatipovat a vyhrajte pořádný balík, v královské fotbalové soutěži je možné cokoliv, sázkám se hranice nekladou.

Spartak Moskva - FC Barcelona (skupina G)

Kurzy na utkání: 11,50 - 5,50 - 1,28

Barcelona zatím v letošním ročníku Ligy mistrů nepředvádí takové výkony, jaké bychom od ní mohli očekávat, ale i přesto směřuje k jasnému postupu ze skupiny G. Dvě kola před koncem však ještě postup jistý nemá, k tomu musí v pátém kole zvítězit na půdě Spartaku Moskva.

V utkání jsou však španělští fotbalisté jasnými favority, tomu napovídají také kurzy, které jsou i přes domácí prostředí Spartaku na Barcu velmi nízké. Spartak je totiž v tabulce se ziskem tří bodů na posledním místě a zatím se spíše hledá. Pokud si chcete na svůj tiket přidat tutovku, rozhodně by Vám utkání mezi Spartakem a Barcelonou chybět nemělo.

Tip na výsledek: 2

Galatasaray Istanbul - Manchester United (skupina H)

Kurzy na utkání: 1,95 - 3,60 - 3,65

Už jistý postup ze skupiny má ve skupině H Manchester United. Ten z dosavadních čtyř kol nezaváhal ani jednou a i když měl několikrát ke ztrátě bodů blízko, vždy dokázal utkání otočit. Se ziskem 12 bodů už má tak dokonce jisté první místo v tabulce a v pátém kole na půdě tureckého Galatasaray Istanbul pravděpodobně nenastoupí v nejsilnější sestavě.

V minulém kole Manchester otočil v závěrečné desetiminutovce nepříznivý stav na půdě Bragy a zvítězil 3:1, Galatasaray Istanbul je v tabulce na třetí pozici se ziskem čtyř bodů a stále bojuje o druhé místo, které by mu zajistilo postup ze skupiny. V tomto zápase se domácím poměrně věří a kurz na Manchester je vysoký, tak to zkuste risknout a vsadit na vítězství hostí. 

Tip na výsledek: 0

Valencia - Bayern Mnichov (skupina F)

Kurzy na utkání: 3,50 - 3,40 - 2,10

Pikantní souboj o první místo se odehraje ve skupině F. První Valencia je nyní před Bayernem Mnichov pouze o skóre a nyní se oba celky představí ve Valencii na stadionu Mestalla. Netopýři mají před zápasem lepší skóre a stejný počet bodů jako Bayern, ale hosté jsou zejména v německé Bundeslize v obrovské formě a v utkání jsou jasným favoritem.

 

Valencia však o víkendu porazila na domácí půdě Espanyol a svou sílu chce ukázat i proti Bayernu. Bezpochyby nás čeká zajímavé a atraktivní utkání. V jednom z úterních šlágrů je kurz na vítězství Bayernu 2,10, na domácí Valencii pak 3,50. Kromě tradičních sázek na utkání si můžete vybrat z nabídky mnoha dalších sázkových příležitostí, které naleznete pod odkazem na konci tohoto článku.

Tip na výsledek: 0

Juventus - Chelsea (skupina E)

Kurzy na utkání: 1,80 - 3,55 - 4,35

Největší úterní šlágr pátého kola Ligy mistrů se odehraje ve skupině E. Zde je navíc situace v boji o postup pořádně zamotaná a jedná se tak o jednu z nejatraktivnějších skupin. Třetí Juventus se doma představí proti první Chelsea, na kterou ztrácí před utkáním pouze bod. Mezi oba celky se vklínil ještě ukrajinský velkoklub Šachtar Doněck, který odehrál v předchozích dvou kolech dva velmi dobré zápasy právě proti Chelsea.

 

Svěřenci trenéra Roberta Di Mattea střídají parádní výkony s horšími a bůh ví, jaký výkon předvedou na půdě lídra italské ligy. Juventus chce každopádně zvítězit a v boji o postup si vytvořit co nejlepší pozici do posledního kola, ve kterém se představí na půdě Šachtaru. Šance na postup všech tří celků jsou zkrátka vyrovnané, mimo hru už je pouze dánský Nordsjaelland.

 

V utkání se mnohem více věří domácímu Juventusu, na jehož vítězství je vypsán kurz 1,80. Pokud více věříte Chelsea, riskněte její vítězství s kurzem 4,35. Dalšími variantami je buď sázka na remízu a nebo dvojité šance. Neváhejte a vsaďte si na šlágr úterních zápasů milionářské soutěže.

Tip na výsledek: 1

Ostatní sázkové příležitosti na Ligu mistrů naleznete zde!