Vsaďte si s Unibetem na Evropskou ligu


Po dvou hracích dnech v Lize mistrů je ve čtvrtek na programu pochopitelně také Evropská liga, ze které jsme pro Vás vybrali ty nejzajímavější duely, na které si můžete vsadit. Konkrétně jsme pro Vás vybrali pět nejlepších zápasů, mezi kterými nechybí ani utkání českých celků Plzně a Sparty proti izraelským. Vyberte si sami!

Anži Machačkala - Liverpool (18:00)

Kurzy na utkání: 1,60 - 3,80 - 5,25

Tip na utkání: 10

V kole odvet se Liverpool tentokrát představí na půdě ruského celku Anži Machačkala. Dva hlavní favorité na postup ze skupiny jsou stále na prvních dvou místech v tabulce, ale šanci na postup má stále i třetí Udinese a čtvrté Young Boys. V prvním vzájemném utkání Liverpool doma zvítězil 1:0, díky čemuž se dostal na první pozici. Na půdě Machačkaly jsou však favoritem domácí a Liverpool to bude mít hodně těžké, čemuž napovídají i kurzy sázkových kanceláří. Vsaďte si na neprohru domácích!

Neapol - Dněpropetrovsk (19:00)

Kurzy na utkání: 1,80 - 3,55 - 4,20

Tip na utkání: 1

Přemožitel Liberce z předkola Ligy mistrů ukrajinský Dněpropetrovsk má zaděláno na postup z těžké skupiny F. Po třech kolech má Dněpr na kontě plný počet devíti bodů a na druhý Eindhoven už má náskok pěti bodů. V minulém kole si ukrajinský celek doma překvapivě poradil s italským favoritem z Neapole 3:1, ale bude mít hodně těžké něco podobného zopakovat v Itálii. Neapol další zaváhání nepřipustí a díky domácímu vítězství nad Dněprem se posune na šest bodů. 

FC Viktoria Plzeň - Hapoel Tel-Aviv 19:00

Kurzy na utkání: (1,42 - 4,25 - 7,50)

Tip na utkání: 1

V historicky prvním vzájemném zápase mezi těmito dvěma celky Plzeň se štěstím zvítězila na půdě izraelského Hapoelu Tel-Aviv 2:1 a na domácím stadionu bude chtít udělat stejný počin, aby si zajistila postup z dobře rozehrané skupiny B. V ní má Viktorka už šest bodů a má náskok pěti bodů na třetí Coimbru a čtvrtý Hapoel. Suverénně první je Atlético Madrid. Také sázkové kanceláře věří Plzni a té by v současné formě nemělo vítězství uniknout.

Athletic Club - Olympique Lyon (21:05)

Kurzy na utkání: 1,95 - 3,40 - 3,75

Tip na utkání: 10

Silně za očekáváním je zatím jeden z favoritů skupiny I a také loňský finalista Evropské ligy, španělský Athletic Club. Ten má po třech kolech na kontě pouze jediný bod za domácí remízu se Shmonou a pokud chce ještě zkusit postoupit, musí ve čtvrtém kole bezpodmínečně zvítězit proti Lyonu a zároveň doufat, že Sparta zaváhá na půdě izraelské Shmony. Athletic nyní ztrácí na druhou Spartu pět bodů a s postupem to bude mít velmi těžké. Lyon má naopak už postup téměř jistý a ukazuje své pohárové zkušenosti, ale na půdě Athleticu to bude mít těžké. V zápase si zkuste tipnout na neprohru domácích.

Kiryat Shmona - AC Sparta Praha (21:05)

Kurzy na utkání: 4,00 - 3,40 - 1,90

Tip na utkání: 2

Sparta v prvním vzájemném a veledůležitém zápase potvrdila roli favorita a zvítězila 3:1. Ukázala tak, že na domácí půdě je velmi silná a vítězství nad Athleticem nebylo náhodné. Mimo Generali Arenu už je to však jiná káva a v Izraeli rozhodně nečeká Spartu tak jednoduché utkání jako na Letné. V tabulce je Sparta zatím druhá se šesti body a má zaděláno na postup, protože třetí Athletic ztrácí už pět bodů. V případě úspěchu na půdě Shmony se tak Sparta výrazně přiblíží postupu mezi 32 nejlepších celků soutěže. Kurz na vítězství Sparty je velmi slušný, konkrétně 1,90 a rozhodně se vyplatí si na pražský celek vsadit.