Vsaďte si s Unibetem na Evropskou ligu


Stejně jako Liga mistrů, i Evropská liga má před sebou poslední zápasy ve skupinách, po nichž se rozhodne o všech zbývajících postupujících. Máme pro vás přichystány zajímavé tipy, které určitě stojí za pozornost.

Udinese - Liverpool

Kurzy na utkání: 3,85 - 3,35 - 1,90

Tip: 0

Udinese i Liverpool nezažívají zrovna povedené období v lize, navíc italský tým je z pohárové Evropy takřka venku. Reds musejí bezpodmínečně zvítězit, aby měli postup ve svých rukách.

Oba kluby se potácejí ve výsledkové i herní krizi, a tak se dá očekávat spíše vyrovnaný boj. Reds mají narozdíl od svého soupeře co ztratit a jistě se nebudou pouštět do žádných odvážných akcí.

Tottenham - Panathinaikos

Kurzy na utkání: 1,27 - 5,25 - 10,50

Tip: 1

Kohouti chytli v posledních týdnech solidní formu, kterou musí zúročit nyní v Evropské lize, aby postoupili do jarní fáze. Soupeřem jim bude nevyzpytatelný Panathinaikos, který má nepřeberné zkušenosti z evropských pohárů.

Oba soupeři si v posledních ligových duelech vrásky ze soupeřů nedělali. Spurs vyhráli tři poslední duely, zatímco Řekové dva, avšak obě strany slavily čtyři neprohry v posledních pěti duelech. Můžeme očekávat vyrovnaný boj a pokud Londýnští otevřou skóre, zápas se může změnit v ofenzivní galerii.

Stuttgart - Molde

Kurzy na utkání: 1,15 - 6,70 - 15,00

Tip: 1

Na závěr zřejmě největší jistota. Němci mají postup ve své režii, ovšem na záda jim dýchá Kodaň. Poslední Molde obstarává roli otloukánka a nejinak tomu bude zřejmě i v tomto duelu.

VfB získají tři body a budou slavit postup do vyřazovací fáze.