Vsaďte si s Unibetem na středeční Ligu mistrů


Je před námi poslední dávka zápasů základní skupiny Ligy mistrů a tak by nebylo od věci podívat se na pár zajímavých tipů, které mohou nejen oživit váš tiket, ale také navýšit konečnou výhru.

Šachtar Doněck – Juventus

Kurzy na utkání: 3,35 – 1,85 – 4,25

Tip: X

Na úvod si dáme jednu jistotu. Ukrajinskému týmu bude stačit k prvnímu místu ve skupině remízový stav. Stejný výsledek by pak zcela jistě přivítal i hostující tým, protože by znamenal postup ze základní skupiny na úkor Chelsea.

Dá se tak očekávat, že oba celky zvolí opatrný styl hry a budou se soustředit především na zisk bodu. Oba týmy budou mít stejný cíl, tak proč riskovat.

Bayern Mnichov – Bate Borisov

Kurzy na utkání: 1,09 – 9,50 - 25,00

Tip: Domácí vyhrají s čistým skóre: Ano – 1,70

Německý tým je na domácí půdě nesmírně silný. V lize vyhrál před vlastními diváky 15 z 16 posledních zápasů. Svou dominanci dokazuje Bayern Mnichov také pevnou obranou, ta v Lize mistrů povolila soupeřům vystřelit mezi tři tyče jen 13x, což je společně s Barcelonou nejmenší číslo.

Proti Bate Borisov bude jasným favoritem. Utkání odehraje pod kontrolou a hlavně nedovolí soupeři skórovat.

Barcelona – Benfika

Kurzy na utkání: 1,53 – 4,40 – 5,60

Tip: 1

Na první pohled možná ošidný tip, ale z našeho pohledu jistota. Barcelona má nejen zajištěn postup, ale i první místo, takže si může dovolit šetřit své opory a protože hraje Benfika o postup, může se zdát jednička jako riskantní tip.

Jenomže domácí tým zřejmě nasadí hned několik mladíků z rezervního týmu, kteří jsou po podobných utkáních hladoví jako tygři a dají do duelu všechno. Mimo to Barcelona vyhrála všech deset posledních zápasů proti portugalským týmům na domácí půdě. Naopak Benfika neporazila žáden ze španělských klubů již třináct zápasů v řadě.