Zdecimovaný Arsenal narazí na nebezpečné Fenerbahce, z Istanbulu chce odvézt slušný výsledek


Středeční program Ligy mistrů nabídne zbývající utkání 4. předkola. V Istanbulu bude k vidění nejzajímavější zápas. Fenerbahce chce zaskočit Arsenal. Oba týmy se nenacházejí v ideálním rozpoložení. Bude to také souboj Michala Kadlece s Tomášem Rosickým.

20:45 Fenerbahce Istanbul - Arsenal Londýn 2,95 - 3,35 - 2,30

Frustraci v podobě situace v Arsenalu je teď propírána ve všech médií. Neschopnost na přestupovém trhu a porážka 3:1 doma s Aston Villou k tomu jen přispělo. Jedinou posilou je mladík Sanogo, který přišel zadarmo, a tak bude mít Arséne Wenger zvláště i kvůli zraněním, která jeho tým zužují co dělat, aby postavil základní jedenáctku.

Fenerbahce, loňský semifinalista Evropské ligy, letos myslí na prestižnější soutěž. V létě posílilo o útočníka Emenikeho, českého obránce Kadlece a o Bruno Alvese. První ligové utkání však nezvládlo a prohrálo 3:2 s Konyasporem, přestože 13 před koncem vedlo o dvě branky. K tomu můžeme připočíst i neúspěšnou snahu o zisk tureckého superpoháru proti Galatasaray Istanbul.

Arsenal bude mít s Fenerbahce problémy, ale i přesto v Istanbulu neprohraje o dvě branky (handicap, zápas začíná 0:1). Odvážnější by mohli vsadit i na remízu.

20:45 Schalke 04 - PAOK Soluň 1,36 - 4,60 - 8,00

PAOK se dostal k příležitosti postoupit do hlavní fáze Ligy mistrů jako slepý k houslím. Pomohlo mu vyřazení Metallistu Charkov, kvůli korupci činovníka klubu. Soluň doma s Charkovem prohrála 2:0 a venku už jen remizovala 1:1. 

Schalke 04 nezažívá ideální start do Bundesligy. Ve dvou zápasech dostalo 7 branek! Schalke prohrálo s Wolfsburgem 4:0 a v 1. kole doma remizovalo s Hamburkem 3:3. Nabízí se tedy sázka, že se řecký klub prosadí, ale v utkání více věřte Schalke. Sázka oba týmy budou skórovat je v dobrém kurzu, třeba k tomu přispěje i český útočník Tomáš Necid, který se už trefil v Charkově.

Na další utkání 4. předkola Ligy mistrů sázejte zde!