Mistrovství Světa U20 jde do osmifinále, Španělsko hraje s Mexikem


Turecké Mistrovství světa hráčů do 20 let otevírá brány osmifinále a každý špatný výsledek se trestá vyřazením z turnaje. Jednoznačnými favority turnaje jsou, jak jinak, Španělé, kteří si to v prvním kole play off rozdají s Mexikem.

Španělsko - Mexiko 1.55 x 3.75 x 5.75

Favorité z jižní Evropy chtějí se vším všudy napodobit své starší kolegy z kategorie "21" a první překážkou ve vyřazovací fázi jim bude reprezentace Mexika. To mělo spoustu problémů již v základní skupině a až závěrečná výhra nad Mali znamenala místenku do osmifinále.

Naopak Španělsko svou skupinu ovládlo naprosto diktátorským způsobem a v ráži byl zejména útočník Realu Madrid Jessé. Od něj se očekávají i další góly a Španělsko by mělo s přehledem postoupit do čtvrtfinále.

Francie - Turecko 2.20 x 3.20 x 3.20

Galský kohout postoupil ze "španělské" skupiny rázným krokem ze druhého místa a domácí Turecko musí vydat více než maximum k tomu, aby favorita pokořilo. Turci předvedli obstojné výkony v základní skupině, byť si jistotu osmifinále vydřeli až tři minuty před koncem posledního utkání.

Oba týmy daly doposud po pěti gólech, Turci mají překvapivě lepší obranu, když inkasovali polovinu čtyř obdržených branek ve francouzské síti.

Osmifinále je však boj jiného rozměru a brzký gól v turecké síti může mladíky ze země půlměsíce vyřadit zejména z psychologické hry.

MS do 20 let - Turecko

TIP na akci: Získejte až 500Kč za vaše sázky v červenci. Klikněte pro více informací!