Německým mladíkům jde o hodně, se Španěly potřebují body


Jsou před námi druhé zápasy skupiny B na Mistrovství Evropy hráčů do 21 let v Izraeli. Němci potřebují nutně bodovat proti favorizovaným Španělům. Pokud jim věříte, uzavírejte sázky s Unibetem.

20:30 Německo U21 - Španělsko U21 3,40 - 3,55 - 2,02

Němci ztratili první utkání ve skupině proti Nizozemcům až v nastaveném čase. Poté, co dotáhli dvoubrankové manko, stejně přišli o všechny body. Úkol je tedy jasný, situaci musí zachraňovat proti hvězdným španělským mladíkům. Ti si poradili v utkání s Ruskem, ale také to neměli lehké, až v poslední desetiminutovce rozhodoval Morata.

Španělé praktikují styl jim vlastní. Kontrolují hru a kombinují s vysokým počtem přihrávek. Proti Rusku si vytvořili několik šancí a jsou favorité i pro utkání s Němci. Němečtí mladíci budou muset hrát ofenzivě a snažit se vyhrát.

Vše napovídá tomu, že by mohly skórovat oba týmy. Němci od Nizozemců inkasovali třikrát a borci jako Isco, Muniaín, Morata, Thiago Alcantara a další chyb obrany jistě využijí. Na druhé straně se bude spoléhat na Rudyho s Holtbym.

Tip: Oba týmy budou skórovat

18:00 Nizozemsko U21 - Rusko U21 1,65 - 3,65 - 4,95

Společně se Španěli mají Nizozemci asi nejzvučnější jména na soupisce. Několik talentovaných mladíků má ve svém týmu trenér Cor Pot. Oranjes se mohou spolehnout na útočnou sílu v podobě Luuka de Jonga, Ola Johna či Georginia Winaljduma.

Rusové jsou považováni za outsidera této skupiny, mohou jen překvapit. Proti Španělům se ke slovu příliš nedostali a teď to budou mít také velice složité. Nizozemci se poženou za vítězstvím, protože to by jim dalo jistotu postupu a rozhodně si nechtějí nic komplikovat před posledním utkáním ve skupině se Španělskem.

Tip: Výhra domácích