Nešikovný nosič dvakrát upadl se zraněným hráčem, inspiroval tím soupeře k obratu [VIDEO]

Klepat si na čelo, zasmát se nad bizarností vzniklé situace nebo zapřemýšlet nad ironií osudu? Můžete si vybrat, nebo prožít všechny pocity naráz…

O co jde?

Během druhého poločasu utkání mezi Larissou a Ergotelisem (druhá nejvyšší řecká soutěž) se začal válet na zemi hostující Leonardo Koutris – potřeba dodat, že jeho tým tou dobou vedl 1:0. Domácí začali nervóznět, protože na ně padlo podezření, že se soupeř snaží tahat čas.

Potřebám domácího mužstva (stadionem se nesl nelibý pískot) se přizpůsobili pořadatelé, tou chvíli v roli nosičů, kteří se snažili co možná nejrychleji odnést "zraněného" Koutrise z hřiště. Jeden z nosičů byl ale rychlejší, než jeho nepříliš šikovné nohy, takže se i s nosítky a zraněným hráčem skácel k zemi. Při pokusu zvednout se opět upadl a hlavou se zabořil do Koutrisova břicha.

Pokud Koutris pouze simuloval, tak se mu jeho nekalost vymstila hned dvakrát, protože domácí Larissa dokázala v 87. minutě vyrovnat a v nastavení otočit zápas na konečných 2:1.