Nováček z Bohemky chce první body získat na půdě Brna


Tradiční pondělí dohrávka české Gambrinus ligy tentokrát obstará duel mezi Zbrojovkou Brno a nováčkem z Bohemians 1905. Bohemka si v minulém kole odvezla debakl z půdy mistrovské Plzně a nyní si chce v Brně spravit chuť. Získá nováček první body?

Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 (pondělí 18:00)

Kurzy na utkání: 2.10 - 3.20 - 3.40

TIP UNIBETU: 10

Oba kluby z pondělní dohrávky druhého kola Gambrinus ligy čekají na svůj první ligový gól v sezóně 2013/2014. Brno je díky domácímu prostředí v utkání nad Bohemkou favoritem a navíc v minulém kole vybojovalo velmi cenný bod na půdě Jablonce. Tento výkon by chtěli v Brně potvrdit i ve druhém kole a získat tři body ze zápasu s nováčkem.

Do zápasu však za domácí nenastoupí důležitý člen obranné řady Janotka, který v závěru zápasu s Jabloncem dostal červenou. Bohemka si odvezla zmiňovaný debakal 0:5 z půdy mistrovské Plzně a bude muset v Brně předvést zcela odlišný výkon, pokud chce pomýšlet na úspěch.

Oba celky se proti sobě postavily naposledy v sezóně 2010/2011, kdy se oba střetly v Gambrinus lize. Tehdy si Brno i Bohemka pohlídaly své domácí zápasy a pokud by tomu tak bylo i v dnešním duelu, v Brně by se rozhodně nezlobili.

Na straně Bohemky nebude moci nastoupit potrestaný Klavík a zraněný Cseh, hrát by měl Radek Šírl. Bohemka bude muset předvést úplně jiný výkon, než na půdě Plzně, ale rozhodně chce ukázat, že má v Gambrinus lize své místo. Náš bookmaker na tuto dohrávku tipuje neprohru domácího Brna.

Ostatní sázkové příležitosti na českou Gambrinus ligu naleznete zde!