Opravdovou fair play předvedl Doncaster: Nechal si vstřelit gól v 95. minutě [VIDEO]

Sobotní duel mezi Doncasterem a Bury (League One – třetí nejvyšší anglická soutěž) spěl k relativně poklidné remíze 0:0. Ale závěrečné zhruba dvě minuty vytrhly více než šesti tisícovou návštěvu stadionu Keepmoat z klidu.

Nevinné ošetřování zraněného Nathana Camerona vyústilo v sérii zajímavých momentů. Poté, co hostující Bury zakoplo míč, jali se hráči domácího mužstva balon sportovně vrátit. Harry  Forrster ale vrátil míč na polovinu Bury tak šikovně, že zapadl k pravé tyči (celkem pěkná střela):

Protože branka padla ve třetí minutě nastavení, tak se nabízela pro Doncaster skvělá příležitost získat nečekaně tři body. Bury pochopitelně cítilo křivdu a došlo na stadionu k menšímu návalu emocí.

Hádku ale uklidnilo rozhodnutí domácího trenéra, který svolil k tomu, aby mohlo Bury v posledních vteřinách nerušeně dopochodovat s míčem do prázdné branky.

Příjemného úkolu se ujal útočník Clarke:

Domácí fanoušci tak zažili na závěr trochu vzruchu, viděli dvě branky a mohli usínat s příjemným vědomím, že fandí férovému klubu.