Osudové střetnutí: Zlatan Ibrahimović zhypnotizoval před utkáním dva maskoty [VIDEO]


Střetnout se s mytickým Ibrahimovićem to není jen tak, často to sebou nese i následky. Přesvědčili se o tom dva švédští maskoti. Osmiletý Melwin Löwdahl a o dva roky starší Frank Johansson zůstali po střetnutí s ultra hvězdným kanonýrem ve chvilkovém zkamenělém údivu. Pohled na Ibrahimoviće je následně evokoval k sepnutí rukou. Asi ucítili nadpřirozenou sílu. Oba chlapci se museli štípnout, aby se ujistili, že právě neprožívají pouze velmi čilý sen.

„Bylo to vzrušující, zábavné, ale i trochu děsivé. Je to ale zřejmě největší zážitek, který se mi v mém životě přihodil,“ pronesl poté Melwin pro švédské noviny Aftonbladet, které si úsměvného momentu z tunelu nemohly nevšimnout, a tak přispěchaly s krátkým rozhovorem.  

Následky střetu s mocným Ibrahimovićem následně pocítili na trávníku i hráči Černé Hory, kteří se Švédsém odehráli včera večer kvalifikační utkání na Euro 2016.

Útočník Paris Saint-Germain jim nastřílel v závěru prvního poločasu dvě branky v rozmezí čtyř minut, a protože zvyšoval již na 3:0, prakticky tím ukončil zápas.

Černohorci byli z vysokého Švéda tak uneseni, že z něj začali strhávat kusy oblečení, po vzoru poblouzněného lidu, který se vrhal ve filmu Parfém na génia Jean-Baptiste Grenouilleho.

Image and video hosting by TinyPic

Nadpřirozenost se z Ibrahimoviće začala během utkání drát natolik, až se nad jeho hlavou zjevila svatozář  : )

Image and video hosting by TinyPic