Plzeň jde do odvety a čeká ji poslední krok od vstupu do Ligy mistrů!


Viktoria Plzeň je už jediný zápas od možné účasti v milionářské a nejprestižnější klubové soutěži v Evropě. V cestě stojí Maribor, který dotahuje dvougólové manko, jelikož český celek doma zvítězil 3:1.

Maribor - Plzeň 3.25 x 3.35 x 2.10

Postup: Maribor - Plzeň 8.00 x 1.05

Trenér Vrba však ví, že zatím není nic hotovo a samotný slovinský tým také ukázal, že svou kvalitu má. V prvním klání to byla sice Plzeň, kdo střílel góly, ale Maribor místy český tým lehce přehrával a přišpendlil českého mistra na vlastní polovině. Výsledkem byl pak alespoň jeden gól v české brance, a tak stačí vyhrát 2:0 doma a bude to naopak slovinský tým, kdo postoupí.

Maribor se již bude moci spoléhat na stopera Arghuse a v záloze na Filipoviče. Oba v první zápase chyběli a bylo to znát.

"Nesmíme přistoupit k zápasu pasivně. Bráníme dobrý výsledek, ale Maribor nemá co ztratit a v prvním zápase ukázal, že umí kombinovat. Čeká nás ještě devadesát minut těžkého boje, shodují se Plzeňští.

Viktorka také slaví návrat hráčů do základní sestavy. Hrát by měli navrátilci Bakoš a Kolář, kteří se plně zotavili ze zranění.

Zápas začíná klasicky ve 20:45 na obrazovkách čt4.