Plzeň je dva krůčky od Ligy mistrů, v cestě stojí Maribor


Plzeň dnes vstoupí do prvního zápasu 4. předkola Ligy mistrů proti slovinskému NK Maribor a hráči Viktorie se shodují v tom, že to bude jistě nejtěžší test v dosavadní cestě do milionářské soutěže. Ovšem český celek opět začíná doma, může si tedy nahrát slibný výsledek, protože soupeř bude postrádat tři klíčové hráče a navíc svěřenci trenéra Vrby mají v rukou sérii jedenácti vyhraných zápasů v řadě.

PLZEŇ - NK MARIBOR 1.42 X 4.40 X 6.50

Oba týmy dají gól - ano: 1.78

Oba týmy dají gól - ne: 1.90

Maribor ve třetím předkole zdolal Apoel Nikósii na góly vstřelené venku po remízách 1:1 a 0:0. Žádné ofenzivní smršť v podání jedenáctinásobného slovinského mistra se nekonala, ovšem Plzeňští zůstávají nohama na zemi.

"Jsou to hráči individuálně dobře vybaveni a musíme si dát pozor na jejich rychlý přechod do útoku," uvedl útočník Wágner.

Brazilský stoper Arghus a záložníci Dejan Mezga a Željko Filipovič nemohou do utkání nastoupit. Maribor tak čeká těžký boj, protože se jedná o tři stabilní a důležití hráče základní sestavy.

Ovšem i tak bude Maribor nebezpečný, a to hlavně v útoku, kde operuje kapitán Tavares, kterého doplňuje Mendy. Oba patří k nejlepším útočníkům ligy. V bráně chytá Handanovič, jehož bratr je gólmanem v Interu Milán.

Plzeň bude postrádat zraněného Koláře.

Zápas začíná ve 20:45

Ostatní sázkové příležitosti.