Poblázněný Dudu si zahrál na Di Cania a má pořádný malér [VIDEO]

Hodně vyhrocené utkání viděli diváci ve finálovém zápase brazilského fotbalového poháru s názvem Campeonato Paulista. Druhé utkání mezi Santosem a Palmeiras rozhodovaly až pokutové kopy, kterým předcházel hodně zajímavý průběh utkání.

Prezident Bournemouthu se po postupu do Premier League přestal ovládat

První zápas ve finálové sérii skončil vítězstvím Palmeiras 1:0. Santos tak v odvetě musel zvítězit alespoň o gól, pokud chtěl pomýšlet na úspěch. Už po první půli vedli domácí 2:0 a svůj cíl tak začali plnit znamenitě. Na konci první půle hlavní rozhodčí utkání rozdal dvě červené karty, na každé straně po jedné. Co se vlastně stalo?

Po skrumáži v pokutovém území skončili na zemi dva hráči. Na videu není situace vidět celá, ale zapletl se do ní také záložník Santosu Dudu, který společně s Geuvaniem na domácí straně vzápětí viděl červenou kartu. Na svou následnou reakci bude chtít hodně rychle zapomenout, po obdržení červené karty se rozeběhl směrem k rozhodčímu a zezadu do něj strčil. Dudu byl jako smyslů zbavený, poskakoval kolem hlavního arbitra a žádal si vysvětlení celé situace. Jeho největším štěstím bylo, že ho zastavili vlastní spoluhráči, jinak by udělal něco, čeho by mohl litovat ještě více.

Do té doby atraktivní duel tak narušila nefotbalová situace a Dudu jistě vyfasuje dodatečný disciplinární trest za své nedůstojné chování. Brazilec dal připomenout na podobný výstřelek Paola Di Cania z roku 1996, kdy bývalý italský fotbalista strčil do hlavního rozhodčího a díky své výbušné povaze v kariéře dostal řadu disciplinárních trestů.

Ve druhé půli ještě dostal červenou kartu Ramos z Palmeiras a hosté tak dohrávali v devíti lidech, ale dokázali v průběhu druhé půle snížit na rozdíl jediné branky. I tak došel zápas až na penalty, ve kterých byl úspěšnější tým Santosu.