Podzimní část Gambrinus ligy zakončí duel Slavie s Libercem


Posledním zápasem Gambrinus ligy v roce 2013 je pondělní dohrávka 16. kola mezi Slavií Praha a Slovanem Liberec. Dokáže se domácí Slavia na závěr podzimní části dostat z poslední příčky?

SK Slavia Praha - FC Slovan Liberec (pondělí 18:00)

Kurzy na utkání: 2.70 - 3.10 - 2.55

TIP UNIBETU: 2

Z posledních sedmi ligových zápasů pražská Slavia vyhrála v Gambrinus lize jediný a to ji katapultovalo na poslední místo tabulky. Nyní je o bod za předposlední Bohemkou a v posledním ligovém kole roku 2013 chce bodovat, aby nepřezimovala na poslední pozici.

Čeká ji však velmi těžký úkol, v domácím zápase proti Liberci totiž favoritem rozhodně nebude. Liberec sice ještě čeká klíčové poslední utkání ve skupině Evropské ligy, ale to je na programu až 12. prosince a je tak jasné, že hosté vstoupí do utkání v nejsilnější možné sestavě.

Tomu odpovídají také kurzy na zápas. Na vítězství hostujícího Liberce je nižší kurz 2.55 než na vítězství domácí Slavie (2.70). V posledním hraném kole Slavia prohrála na Slovácku ostudně 0:3 a nejen díky svým fanouškům chce tuhle porážku odčinit.

Liberec má však za sebou také dva nepovedené zápasy. V posledním ligovém kole prohrál doma 0:1 s Duklou a v týdnu potom prohrál v důležitém zápase Evropské ligy s Freiburgem (1:2). Pro povedený závěr podzimu tak chce vyhrát nad Slavií a zajistit si postup do jarní fáze Evropské ligy.

Poslední vzájemné utkání sehrály oba celky na začátku letošní sezóny a Liberec doma zvítězil 2:1. V posledních třech zápasech vždy padly minimálně tři branky a také tentokrát patří mezi nejzajímavější příležitosti to, že v utkání padne více než 2,5 gólu - 2.02.

Ostatní sázkové příležitosti na českou Gambrinus ligu naleznete zde.