Potvrdí Argentina roli favorita?


V základní skupině neztratila Argentina ani bod, avšak její výkony nebyly zcela ideální. Díky Lionelu Messimu a jeho 4 brankám však Argentinci skupinu vyhráli. Oslnivou formu v úvodních třech duelech neměli ani Švýcaři, kteří inkasovali hned šestkrát.

Favorit utkání je jasný - Argentina v kurzu 1,55. Fotbalisté jihoamerického celku jsou na tom po individuální stránce lépe a hlavně mají Lionela Messiho, který je svými brankami drží nad vodou - 1,79. Za očekáváním je na turnaji zatím Sergio Agüero, který si navíc v utkání s Nigérií poranil stehno a do dnešního zápasu nezasáhne. Jeho místo v sestavě by měl zaplnit Lavezzi, jenž s Messim a Higuaínem vytvoří útočný trojlístek. Právě posledně jmenovaný dostane proti Švýcarsku další šanci se ukázat, protože podle mnohých fotbalových odborníků zatím příliš nezáří.

Ve 3 zápasech Švýcarů ve skupině padlo hned 13 branek (2:1, 2:5, 3:0). Mužstvo se může chlubit solidní ofenzivou, avšak vadou na kráse je prostupná obrana, která proti silnému soupeři čisté konto neudrží a bude inkasovat minimálně dvakrát - 1,64. Argentinci se zase zapotí při branění Shaqiriho s Mehmedim a inkasují minimálně jednou. Dobrou sázkou je tedy i příležitost oba týmy vstřelí branku - 1,93.

Argentina - pravděpodobná sestava:

Romero - Zabaleta, Garay, Fernandez, Rojo - Mascherano, Gago, Di Maria - Higuain, Messi, Lavezzi

Švýcarsko - pravděpodobná sestava:

Benaglio - Lichtsteiner, Djourou, Senderos, Rodriguez - Behrami, Inler - Shaqiri, Xhaka, Mehmedi - Seferovic (Drmic)

Zkuste štěstí i v dalších zápasech.