Premier League: Aston Villa vs Reading - 10 zajímavých tipů


Nevíte co s penězi? Pojďte si vsadit s Unibetem a vyhrajte pořádný balík, sázkám se hranice nekladou. Pro tentokrát jsme se zaměřili na úterní utkání vloženého kola anglické Premier League mezi Aston Villou a Readingem.

10. Aston Villa má s Readingem vysoce příznivou bilanci a v historii si z osmnácti duelů připsala hned třináct vítězství. Kurz na čtrnácté vítězství je pro domácí 1,95.

9. Reading naopak ve své historii porazil Aston Villu pouze dvakrát. V tomto případě se tak jeho úspěchu na půdě favorita moc nevěří, což naznačuje také kurz 3,80.

8. Naposledy se oba proti sobě postavily v březnu roku 2010 ve čtvrtfinále FA Cupu. Tehdy Aston Villa zvítězila 4:2 a podobný výsledek tentokrát příliš pravděpodobný není – 50,00.

7. Reading se může oproti Aston Ville chlubit lepší ofenzívou, nejlepším střelcem je Pavel Pogrebnjak s pěti zásahy a na to, že vstřelí v utkání branku je kurz 3,75.

6. Aston Villa z posledních pěti zápasů Reading porazila hned čtyřikrát, ale vždy také minimálně jeden gól inkasovala. Zvládne to tentokrát s čistým štítem? Na tuto sázku je kurz 3,50.

5. Hosté z Readingu z posledních pěti ligových duelů hned třikrát remizovali a i tentokrát by se s tímto výsledkem pravděpodobně spokojili. Na nerozhodný výsledek si můžete vsadit s kurzem 3,50.

4. Na straně Aston Villy patří k oporám mužstva Steven Ireland, který v klubu měl nahradit Garetha Barryho. Střelecky se mu však zatím příliš nedaří a ani tentokrát mu sázkové kanceláře příliš nevěří – 12,50.

3. Reading si v letošním ligovém ročníku zatím připsal pouze jedno vítězství nad Evertonem (2:1) a je na předposledním místě tabulky. Za tento výsledek na půdě Aston Villy by se rozhodně manažer Brian McDermott nezlobil, ale Reading to bude mít těžké – 38,00 na výsledek 2:1 pro Reading.

2. Aston Villa v letošní sezóně zaznamenala už čtyři bezbrankové remízy, naposledy doma s Arsenalem. Na tento výsledek je kurz 12,00.

1. Reading naposledy mimo domácí půdu vyhrál v dubnu tohoto roku, kdy si ve druhé lize poradil 2:1 se Southamptonem. Střelecky se mu navíc mimo domácí prostředí vůbec nedaří a kurz na to, že nevstřelí branku je 2,85.