Premier League fan vs fan preview: Manchester Utd - Everton


Fanoušek Man United : Chudi Onwuazor, The Busby Way

Týmové novinky

United půjdou do zápasu s plným kádrem, po zranění se do plného tréninku vrátili Ashley Young. Red Devils hrají v týdnu Ligu mistrů proti Realu Madrid a je možné, že Alex Ferguson bude některé opory šetřit. Ovšem skotský kouč má jistě v paměti první zápas aktuální sezóny, kdy Karamelky vyhráli 1:0. United tak mají svému soupeři co vracet.

Forma

United mají skvělou formu, jsou v lize neporažení již čtyři měsíce a jdou si stále jistějším krokem pro titul. Devět bodů je aktuální náskok před druhými Citizens, takže Fergusonovi svěřenci se pravděpodobně nikam nebudou hnát a budou se plně koncentrovat na disciplinovaný výkon.

Vzájemná bilance

United, jak už bylo napsáno výše, mají Evertonu co vracet, poslední dva zápasy skončily dosti překvapivým resultem. V roce 2012 skončilo první měření sil nerozhodně 4:4 a poté ona překvapivá výhra Toffees 1:0 hned na úvod sezóny. Celkově však United ve vzájemných zápasech dominují, když z 20 střetnutí vyhráli hned v 16 z nich.

Sázky

Wayne Rooney dá gól - 2.10. Anglický reprezentant se dostává do formy a proti svému mateřskému celku se bude chtít vytáhnout.

Marouane Fellaini dá gól - 4.00. Belgický fenomén se vypracoval na jednu z nejlepších postav Premier League a jistě bude pro hráče v rudém velkou hrozbou.

Tip fanouška Man United: Man United 2-1 Everton (8.00)

Pravděpodobná sestava


Fanoušek Evertonu
: Brian Lewis, Royal Blue Mersey

Týmové novinky

Everton také hlásí návraty z marodky. Gibson a Mirallas již plně trénují a budou k dispozici. Na oba se v probíhající sezóně kouč Moyes velmi spoléhal, takže uvidíme, zda budou zapracováni do sestavy od začátku.

Forma

Everton sice neprohrál od porážky s Chelsea, avšak remízy proti Ville a Southamptonu jsou spíše zklamáním. Alespoň Anichebe našel solidní střeleckou formu a Fellaini pokračuje ve svých standardních výkonech.

Vzájemná bilance

Jak už bylo řečeno, poslední dva vzájemné duely patřily spíše Evertonu, když liverpoolský tým vyhrál a remizoval. Ovšem strašák v podobě šestnácti porážek z dvaceti utkání je všudypřítomný.

Sázky

Victor Anichebe dá gól - 4.25. Everton má na to, aby vstřelil alespoň jeden gól a Victor Anichebe má k tomu solidní formu.

Manchester United skóruje v obou poločasech - 2.35. Robin van Persie a Rooney jsou těžkotonážní silou United a tým z Manchesteru bude chtít odčinit neúspěšný rok 2012, takže je zde velká hrozba, že United budou konstantním nebezpečím pro bránu Tima Howarda.

Tip fanouška Evertonu: Man United 3-1 Everton (14.00)

Pravděpodobná sestava

Zde jsou další sázkové příležitosti na Premier League.