Premier League: Liverpool vs Newcastle - 10 tipů pro vás

Oblíbená rubrika deseti tipů na určitý zápas je tu také s nedělním zápasem anglické Premier League, tentokrát jsme se zaměřili na duel mezi Liverpoolem a Newcastlem.

10. Oba celky se proti sobě postaví už ve 164. zápase. Lépe je na tom pochopitelně Liverpool, který má na kontě 78 vítězství, tentokrát je na něj kurz 1,55.

9. Newcastle si ve vzájemných zápasech připsal celkem 47 výher a na něj si můžete vsadit s kurzem 6,00.

8. V posledním vzájemném duelu oba celky změřily síly v dubnu, kdy Newcastle doma zvítězil 2:0. Kurz na to, že stejným výsledkem vyhraje i na Anfield Road je 30,00.

7. Body si moc často tyto dva týmy mezi sebou nedělí. Naposledy tomu tak bylo v roce 2004, kdy se hrálo na Anfield Road 1:1. Na remízu je tedy kurz poměrně vysoký - 4,00.

6. Newcastle už na půdě Liverpoolu neuspěl sedm utkání v řadě a pokaždé prohrál. Právě výše zmíněná remíza je posledním bodovým ziskem. Liverpool v sedmi posledních zápasech vstřelil 19 gólů, tedy průměr 2,7 gólu na zápas. Vsadit si můžete na to, že Liverpool skóruje v obou poločasech - 2,45.

5. Pět ze šesti letošních vítězství Newcastlu bylo pouze o gól. Kurz na výsledek 1:0 pro Newcastle je 16,00, na 2:1 je 18,00.

4. Liverpool z posledních čtyř domácích zápasů proti Newcastlu třikrát vyhrál 3:0, na tento výsledek je nyní vypsán kurz 12,50.

3. Šest z devíti letošních gólů vstřelil Luis Suárez ve druhém poločase, i tentokrát je hlavním adeptem na skórování s kurzem 2,50.

2. Na straně Newcastlu je nejlepším střelcem Demba Ba a také proti Liverpoolu bude hlavní zbraní hostí, kurz na jeho úspěch je 2,90.

1. Oba celky mají na kontě po devíti zápasech čtyři remízové výsledky, z toho každý jednou bezbrankově. Na výsledek 0:0 si můžete vsadit s kurzem 12,50.