Premier League: Nejzářivější a nejpochmurnější předpovědi


Arsenal

Snový scénář

Community Shield bude jen začátek. Arsenal si v Premier League poradí s většinou soupeřů, které nemilosrdně zválcuje. Rozverný Arsen Wenger se bude na tiskovkách chichotat Mourinhovi  a nechá nařídit zakrytí tréninkového hřiště plachtami – opatřeni proti trenérovi Chelsea, který se pokusil vyčmuchat recept Francouzova mimořádného úspěchu. Před koncem sezony nechá Wenger smontovat nové police – příprava pro příliv nových trofejí. 

Noční můra

Community Shield bude jen začátek. Arsenal bude v Premier League válcovat jednoho soupeře za druhým….ale pak přijde ztráta formy, zranění a čtvrté místo v tabulce. Samir Nasri na tiskové konferenci po desáté zopakuje fanouškům „Gunners“ proč přestoupil do City: „Nemějte mi to za zlé koko**, ale odešel jsem jen proto, abych vyhrával trofeje.“

Věštecká koule

Abou Diaby se zraní. A ne jednou.

Tomáš Rosický se zraní.

Wengerovi se zasekne zip od bundy.

Arsenal vyhraje Premier League - 7,00

Manchester United

Snový scénář

V Manchesteru United nastala panika. Howard Webb ukončil karieru rozhodčího. Ale i ze ztráty dvanáctého hráče na hřišti se United překvapivě rychle otřepou a dokážou vyhrávat důležité zápasy. Louis van Gaal požádá o postavení sochy vedle Fergusona a Webba.

Noční můra

Manchester United se nikdy nevzpamatuje ze ztráty Howarda Webba a v tabulce skončí na osmé příčce. David Moyes pošle žádost na uvolněné místo trenéra „Ďáblů“. Argumentem bude skvělá sedmá pozice z předminulé sezony.

Věštecká koule

Wayne Rooney si nechá nastřelit vlasy.

 Image and video hosting by TinyPic

Manchester United vyhraje Premier League - 5,00

Robin van Persie bude nejlepší střelec - 5,50

Chelsea

Snový scénář

José Mourinho bude válcovat soupeře v Premier League jako před deseti léty - autobusem. Na tiskové konferenci bude mít o důvodu úspěchu jasno: „Víte, proč vyhráváme? Protože máme v týmu 11 koňů, jen jednoho malého koně a poník, který potřebuje mléko, tady už není žáden. Všichni jsou připraveni závodit.“

Noční můra

Chelsea bude ztrácet s týmy ze středu tabulky a nebude stačit na vedoucí mužstvo. Mourinho bude na tiskové konferenci nesvůj, ale důvod neúspěchu bude znát naprosto přesně. Nebude to jeho chyba, ale problém bude v jeho stáji: „Víte, proč nezvládáme některé zápasy? Protože máme v týmu jen dva koně, jednoho malého koníka, poníka, který potřebuje mléko a jednoho osla.“ Torres se po tomto prohlášení urazí, a rozhodne se prodloužit smlouvu v londýnském týmu o další rok.

Věštecká koule

José Mourinho najde po každé porážce jasného viníka: „Za všechno může rozhodčí.“

 Image and video hosting by TinyPic

Chelsea Vyhraje Premier League - 2,85

Diego Costa Bude Nejlepší Střelec - 7,00

Liverpool

Snový scénář

Bude těžké vydřít tolik penalt jako v loňském roce. Suárez však stačil Gerradovi, který se v závěru sezony zaškoloval, předat podstatnou část svých dovedností. Kapitán Liverpoolu se konečně naučí padat na správné části hřiště, a proto Liverpool nepocítí ztrátu uruguayského útočníka. Opět se bude bojovat o titul.

Noční můra

I když se bude Gerrad snažit z celého srdce pochopit Suárezův smysl pro skvěle načasované pády, nikdy nedosáhne jeho úrovně. Občas zkusí upadnout, ale s mizerným efektem.

Věštecká koule

Sturridge předvede alespoň dvacítku tanečků.

Image and video hosting by TinyPic

Daniel Sturridge Bude Nejlepší Střelec - 6,00

Rozhodčímu dojde během utkání sprej - 11,00